رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 43 خبر


  • شنبه ۲۸ فروردین ۱۴۰۰
  • السبت ۵ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Saturday 17 April

به گزارش جامعه نیوز:  فتاح: رهبر انقلاب فرمودند هرچه می‌توانید از اموال بنیاد برای موضوع کرونا هزینه کنید به گزارش خبرنگار دفاعی خبرگزاری فارس، سید پرویز فتاح رئیس بنیاد مستضعفان صبح امروز چهارشنبه در مراسم افتتاح طرح‌های محرومیت زدایی نیروی زمینی سپاه، با بیان اینکه سردار سلامی تقریبا هر ماه جلسه قرارگاه محرومیت زدایی امام […]

به گزارش جامعه نیوز:

 فتاح: رهبر انقلاب فرمودند هرچه می‌توانید از اموال بنیاد برای موضوع کرونا هزینه کنید

به گزارش خبرنگار دفاعی خبرگزاری فارس، سید پرویز فتاح رئیس بنیاد مستضعفان صبح امروز چهارشنبه در مراسم افتتاح طرح‌های محرومیت زدایی نیروی زمینی سپاه، با بیان اینکه سردار سلامی تقریبا هر ماه جلسه قرارگاه محرومیت زدایی امام حسن مجتبی را اجرا می کنند، گفت: بنده هم عضو آن جلسه هستم و خودمان را موظف می دانیم که در این قرارگاه خدمتی را به مردم انجام دهیم.

وی افزود: وضعیت مردم سطح پایین خوب نیست و این تورم افسار گسیخته فشار زیادی به مردم وارد کرده و لذا هرکاری می توانیم باید انجام دهیم و این فرمان رهبر انقلاب است که به این اقدامات باید سرعت داد. در موضوع کرونا از رهبر انقلاب سوال کردم چقدر از اموال بنیاد را می توان برای کرونا هزینه کرد؟ ایشان فرمودند «هرچه می توانید کمک کنید» یعنی سقفی برای این کار تعیین نکردند. 

فتاح ادامه داد: هرچه که نیروی زمینی برای ما تعیین کرده است را با افتخار انجام می دهیم و از فرمانده نیرو می خواهم که به این اقدامات سرعت ببخشند و ما مطمئن تر از نیروی زمینی که امین نظام و مرزداران کشور هستند برای محرومیت زدایی پیدا نمی کنیم. 

رئیس بنیاد مستضعفان تصریح کرد: تاکید ما بیشتر بر انجام اقدامات ماندگار محرومیت زدایی مانند ساخت مسکن است و این آمادگی را داریم که حوزه ساخت مسکن را به صورت ویژه بپردازیم و به بنیاد علوی ماموریت دهیم تا هزاران مسکن برای محرومین با همکاری نیروی زمینی سپاه بسازد. 

این خبر را هم ببینید:  برنامه عزاداری شهادت امام باقر(ع) در هیأت‌ها/ مسلمیه آغاز شد

وی اظهار داشت: اشتغال اصل محرومیت زدایی است و در تخصیص وام برای این حوزه آمادگی کامل داریم. در حوزه تجهیز آمبولانس برای مناطق محروم هم آماده همکاری با نیروی زمینی سپاه هستیم و برای تامین جهیزیه هم توان تامین بیش از آن چیزی که امروز اهدا شد را داریم.

فتاح با تاکید بر اینکه ما در محرومیت زدایی نمی خواهیم درگیر کارهای پرهزینه شویم و تلاش داریم تا کارهای کوچک و زود بازده را انجام دهیم، تاکید کرد: چند روز پیش سردار سلامی با ما تماس گرفتند ‌و ما برای حل مشکل غیزانیه ۲۰ میلیارد لوله برای این کار تامین کردیم و در اختیار قرارگاه خاتم الانبیا قرار دادیم. فلسفه بنیاد مستضعفان حمایت از محرومان است و این توصیه اکید رهبر انقلاب است. من اطمینان می دهم که در این اقدامات جهادی کنار سپاه باشیم و خدماتی را به مردم عزیز انجام دهیم.

انتهای پیام/


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها