رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 1 خبر


  • سه شنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الثلاثاء ۶ شوال ۱۴۴۲
  • 2021 Tuesday 18 May

به گزارش جامعه نیوز:  فان خال:لواندوفسکی، نیمار،‌راموس و هوملس را برای منچستر می خواستم به گزارش خبرگزاری فارس، لویی فان خال در مصاحبه ای که امروز انتشاریافت، از گذشته ها گفت. از زمانی که در سال ۲۰۱۴ سرمربی منچستریونایتد شد و تا۲-۱۶ در تیم الدترافوردی ماند. وی عنوان کرد از مدیریت باشگاه خواستار حضور بازیکنان […]

به گزارش جامعه نیوز:

 فان خال:لواندوفسکی، نیمار،‌راموس و هوملس را برای منچستر می خواستم

به گزارش خبرگزاری فارس، لویی فان خال در مصاحبه ای که امروز انتشاریافت، از گذشته ها گفت. از زمانی که در سال ۲۰۱۴ سرمربی منچستریونایتد شد و تا۲-۱۶ در تیم الدترافوردی ماند.

وی عنوان کرد از مدیریت باشگاه خواستار حضور بازیکنان بزرگی بود.

فان خال  به گزارشگر فورفورتو گفت:وقتی مسئولیت منچستریونایتد را قبول کردم، می خواستم روبرت لواندوفسکی را در تیمم ببینم.وقتی که امکان به خدمت گیری اش مهیا نشد،‌برای جذب گونزالو ایگواین اقدام کردم.

وی افزود: قبل از آنکه به تیم بیایم، با هیات مدیره در مورد به خدمت گیری نیمار صحبت کرده بودم. وقتی شما در منچستریونایتد کار می کنید، باید نگرش بزرگی هم داشته باشید. من به بازیکنانی برای کناره های خط حمله احتیاج داشتم. پس سراغ سادیو مانه و ریاض محرز رفتم.توماس مولر هم در لیست من بود.برای محکم کردن خط میانی خواستار انگولو کانته شدم.

فان خال  همچنین عنوان کرد: در لیست من بازیکنانی مثل سرخیو راموس و ماتس هوملس هم بودند.

انتهای پیام/


این خبر را هم ببینید:  آماده باش ارتش صهیونیست پیش از تعویق احتمالی انتخابات فلسطین

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها