پایگاه خبری جامعه نیوز دیگر بروز رسانی نمی شود و از این پس اخبار را در پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین دنبال کنید - رفتن به پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین
فاضل کاکا فعال قرآنی خوزستان بر اثر کرونا درگذشت - پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

اخبار ویژه

فاضل کاکا فعال قرآنی خوزستان بر اثر کرونا درگذشت

به گزارش جامعه نیوز:

فاضل کاکا فعال قرآنی خوزستان بر اثر کرونا درگذشت

به گزارش خبرنگار قرآن و فعالیت‌های دینی خبرگزاری فارس فاضل کاکا از قاریان و فعالان قرآنی استان خوزستان براثر کرونا دار فانی را وداع گفت.

فاضل کاکا فرزند شهید عباس کاکا و از قاریان اهل خرمشهر بود که عناوین مختلفی در سطح استان و کشور کسب کرده بود. وی دانشجوی رشته حقوق در مقطع دکتری بود و به عنوان دادیار در دادستانی خرمشهر به امر قضاوت مشغول بود.

برگزاری جلسه قرآن و مسابقه قرآنی برای فرزندان شهدا، تلاوت در محافل مختلف استان و کشور و کسب عناوین در مسابقات قرآنی از جمله فعالیت این قاری فقید در حوزه قرآن کریم بود.

پیش از این هم حجت‌الاسلام احمد حلفی قاری قرآن اهل حمیدیه استان خوزستان و از مبلغان برجسته استان خوزستان که در برنامه‌های جهادی و خدمت‌رسانی به محرومان فعالیت‌های گسترده‌ای داشت براثر کرونا دار فانی را وداع گفته بود.

آیت‌الله اعرافی رئیس حوزه‌های علمیه کشور درپی درگذشت حجت‌الاسلام حلفی پیام تسلیتی به شرح ذیل صادر کرد.

انا لله و انا الیه راجعون
درگذشت جناب حجت‌الاسلام آقای احمدحلفی از مبلغان و  فضلای جهادی شهرستان حمیدیه موجب تأثر و تألم گردید.

ضمن ابراز همدردی و تسلیت به خانواده ایشان و حوزه‌های علمیه استان خوزستان، برای آن مرحوم رحمت واسعه الهی و برای بازماندگان و بستگان شان صبر جمیل و اجر جزیل  از خداوند متعال مسألت می‌کنم.

علیرضا اعرافی
مدیر حوزه‌های علمیه

انتهای پیام/


این خبر را هم ببینید:  برای نهادی که انقلابی بوده و باید انقلابی بماند