رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • پنجشنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الخميس ۲۴ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Thursday 6 May

به گزارش جامعه نیوز:  فاصله‌گذاری کهگیلویه و بویراحمد هیچ‌گاه از ۶۰ درصد پایین نیامد/مقام سوم پلمب‌ متخلفین در کشور به گزارش خبرگزاری فارس از یاسوج، محمدمهدی بانشی در نشست ستاد استانی کرونا با حضور جان بابایی معاون درمان وزارت بهداشت اظهار کرد: از ابتدای کرونا انسجام خوبی در استان شکل گرفت و تیم یک دست […]

به گزارش جامعه نیوز:

 فاصله‌گذاری کهگیلویه و بویراحمد هیچ‌گاه از ۶۰ درصد پایین نیامد/مقام سوم پلمب‌ متخلفین در کشور

به گزارش خبرگزاری فارس از یاسوج، محمدمهدی بانشی در نشست ستاد استانی کرونا با حضور جان بابایی معاون درمان وزارت بهداشت اظهار کرد: از ابتدای کرونا انسجام خوبی در استان شکل گرفت و تیم یک دست کنار هم بود از معدود استان‌هایی بودیم که معاون استاندار در سطح خیابان نظارت می‌کرد و مغازه به مغازه با سایرین گشت می‌زد.

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان با قدردانی از همکاری همه دستگاهها از جمله تعزیرات، نیروی انتظامی و دستگاه قضایی گفت: همه پای کار بودند همکاری خوبی داشتیم که فاصله‌گذاری اجتماعی هیچگاه از ۶۰ درصد پایین نیامد حداقل فاصله گذاری به دلیل تعطیلات عید در اسفند ماه همزمانی با پیک خوزستان بود.

این مسئول در دانشگاه علوم پزشکی استان گفت: از ۴ پیک کشور فقط دو پیک داشتیم اما این پیک آخر در حال اذیت کردن استان است.

بانشی گفت: ۱۲ هزار و ۱۶۷ واحد صنفی داریم انتظار ما یکصد و پنجاه و هفت هزار بازدید بود اما کل بازدید های ما ۱۷۹ هزار بازدید شد که رقمی قابل اعتنا به شمار می‌رود.

وی افزود: میانگین ۲ اخطار را برای هر مرکز داشتیم در زمینه پلمب هم مقام سوم کشور را به خود اختصاص دادیم و همچنین ۶ هزار و ۴۶۱ مورد معرفی غذایی داشتیم و سه هزار و ۱۲۰ مورد رای صادر شد.

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان کهگیلویه و بویراحمد ادامه داد: در استان ما بروز بیماری سه برابر میانگین کشوری بود که باید مرگ و میر ما به همین منوال می‌بود اما کشندگی پایین نشان می دهد بیماریابی مناسب و تست خوب به ما کمک کرد تا مرگ و میر کمتری داشته باشیم.

این خبر را هم ببینید:  رهایی یک جوان محکوم به اعدام با همت خیرین در یزد

انتهای پیام/۸۲۰۰۹


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها