پایگاه خبری جامعه نیوز دیگر بروز رسانی نمی شود و از این پس اخبار را در پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین دنبال کنید - رفتن به پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین
فاز دوم «مدرسه تابستانی تهران» به‌زودی آغاز می‌شود - پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

اخبار ویژه

فاز دوم «مدرسه تابستانی تهران» به‌زودی آغاز می‌شود

به گزارش جامعه نیوز:

 فاز دوم «مدرسه تابستانی تهران» به‌زودی آغاز می‌شود

به گزارش گروه شهری خبرگزاری فارس، مجتبی دانشور با اشاره به استقبال بسیار خوب نوجوانان، اهالی فرهنگ و هنر و فرهنگیان از مدرسه تابستانی تهران طی ۵ هفته گذشته، گفت: براساس آمارها، ۲۵ هزار نفر از طریق سایت مدرسه تابستانی، ۱۵۰ هزار نفر به واسطه صفحه آپارات و ۷۰۰ هزار نفر از طریق صفحه اینستاگرام از محتوای آموزشی ارائه شده استفاده کردند. 

وی ادامه داد: امیدوارم در قالب همکاری با وزارت آموزش و پرورش، محتواهای تولید شده به زودی در شبکه شاد توزیع شود تا ۱۰ میلیون مخاطب این شبکه بتوانند از دوره‌های مدرسه تابستانی تهران بهره ببرند. 

مدیرکل آموزش های شهروندی شهرداری تهران از استمرار طرح مدرسه تابستانی تهران خبر داد و گفت: بنا داریم اجرای طرح را به طور مستمر ادامه دهیم؛ براین اساس، پس از وقفه یک هفته ای به منظور برنامه ریزی برای ضبط دوره های جدید، نمایش دوره های آموزشی ادامه پیدا می‌کند. 

دانشور تأکید کرد: در دوره جدید کارگاه‌ها مهارت محور می شوند و سعی می کنیم مهارت‌های عمومی‌تر و تخصصی‌تر را به دانش آموزان آموزش دهیم. 

وی همچنین از عمل به وعده ترجمه دوره‌های آموزشی به زبان اشاره خبر داد و گفت: در حال حاضر، دو کارگاه که به زبان اشاره ترجمه شده‌اند، در سایت مدرسه تابستانی تهران و سایر اپلیکیشن‌ها بارگذاری شده اند و هفته آینده نیز دو کارگاه انیمیشن و طنز ویژه دانش آموزان ناشنوا در دسترس عموم قرار می‌گیرد. 

به گفته دانشور، مخاطبان می‌توانند ویدئوهای مدرسه تابستانی تهران را به‌طور رایگان به آدرس www.tabestani99.ir  شناسه‌ @tabestani99 در صفحه‌هایی همچون آپارات و اینستاگرام مشاهده کنند.

این خبر را هم ببینید:  شناسایی 2621 مبتلای جدید به کرونا در 24 ساعت

انتهای پیام/