رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • سه شنبه ۲۴ فروردین ۱۴۰۰
  • الثلاثاء ۱ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Tuesday 13 April
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  فارس من| کمیسیون انرژی مجلس حق سختی کار کارگران عسلویه را بررسی می‌کند به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، مخاطبان گرامی با ثبت سوژه‌ای در بخش «فارس من» با عنوان «کارگران شاغل در عسلویه با ۲۰ سال بازنشسته شوند» خواستار پیگیری این موضوع شدند.  برای پیگیری این موضوع با حجت‌الاسلام موسی […]

به گزارش جامعه نیوز:

 فارس من| کمیسیون انرژی مجلس حق سختی کار کارگران عسلویه را بررسی می‌کند

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، مخاطبان گرامی با ثبت سوژه‌ای در بخش «فارس من» با عنوان «کارگران شاغل در عسلویه با ۲۰ سال بازنشسته شوند» خواستار پیگیری این موضوع شدند. 

برای پیگیری این موضوع با حجت‌الاسلام موسی احمدی نماینده مردم کنگان، دیر و عسلویه و نایب رئیس اول کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی گفت‌وگو کردیم.

وی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس اظهار داشت: این طرح نیازمند بررسی ویژه‌ای است چرا که قانون سختی کار دارای شرایط و ضوابط مشخصی است.

وی افزود: بایستی بر اساس ضوابط و قواعدی مندرج در قانون نسبت به بازنشستگی با ۲۰ سال خدمت و در حقیقت عملیاتی شدن قانون سختی کار درباره برخی مشاغل اقدام کرد.

نایب رئیس اول کمیسیون انرژی مجلس تصریح کرد: کمیسیون انرژی مجلس می‌تواند در مورد سختی کار کارگران بخش انرژی پروژه‌های مختلف عسلویه و تطبیق آن با قوانین سختی کار بررسی‌های لازم را انجام دهد و در آن صورت می‌توانیم این موضوع را در کمیسیون‌ها و صحن علنی مجلس به بحث و بررسی بگذاریم.

انتهای پیام/


این خبر را هم ببینید:  بررسی اشکالات قوانین انتخاباتی با حضور اعضای کمیسیون شورا‌ها

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها