رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 456 خبر


  • یکشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الأحد ۴ شوال ۱۴۴۲
  • 2021 Sunday 16 May

به گزارش جامعه نیوز:  فارس من| مدیر کل کار: پیگیر مطالبات آبداران از وزارت نیرو هستم به گزارش خبرگزاری فارس از شهرکرد، پیرو ثبت سوژه «حقوق ۱۸ ماهه کارگاه آبفا و ۵ ماه بیمه‌شان مطالبه شود» در سامانه فارس من، نحوه پیشرفت این پرونده را بارها از اداره کار و شرکت آبفای استان پیگیری نموده‌ایم […]

به گزارش جامعه نیوز:

 فارس من| مدیر کل کار: پیگیر مطالبات آبداران از وزارت نیرو هستم

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرکرد، پیرو ثبت سوژه «حقوق ۱۸ ماهه کارگاه آبفا و ۵ ماه بیمه‌شان مطالبه شود» در سامانه فارس من، نحوه پیشرفت این پرونده را بارها از اداره کار و شرکت آبفای استان پیگیری نموده‌ایم اما شرکت آب در سال جاری تاکنون پاسخی به این رسانه مبنی بر نحوه و زمان پرداخت مابقی معوقات نداده است؛ در زیر توضیحات مدیرکل اداره کار چهارمحال و بختیاری در این خصوص را ملاحظه می‌فرمائید.

سید حفیظ‌الله فاضلی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شهرکرد در خصوص مطالبه آبداران، گفت: قبل از عید جلساتی با مسئولان مربوط از جمله آب منطقه‌ای و نماینده آبداران برگزار شد و بررسی‌هایی صورت گرفت که بخشی از مطالبات پرداخت شود.

14000207000490 Test PhotoN - فارس من| مدیر کل کار: پیگیر مطالبات آبداران از وزارت نیرو هستم

مدیرکل کار، تعاون و رفاه اجتماعی چهارمحال و بختیاری افزود: در پایان سال گذشته ۲ ماه از معوقات آبداران به صورت میانگین پرداخت شد زیراکه ۱۸ ماه عقب افتاده ۱۸ ماه پی‌درپی و تمام نیست، اکنون وضعیت در حال بررسی است تا مشکلات معوقات و مطالبات آبداران از طریق شرکت‌های برنده در مناقصه حل شوند.

وی در پایان گفت: مشکل آبداران فراموش نشده و هر روز و هر هفته از طریق وزارت نیرو و وزارت کار در حال بررسی است تا مشکلات قراردادها و معوقات حل شود.

یادآوری می‌شود، از ابتدای سال ۹۹ زمزمه‌های معوقات عقب افتاده ۳۰۰ آبدار در چهارمحال و بختیاری به گوش رسید اما زمانی که این مطالبه از طریق دستگاه‌ها به نتیجه نرسید این سوژه در فارس من ثبت و از طریق این رسانه پیگیری شد اما باز هم بعد از چندین ماه پیگیری نتیجه مطلوبی مبنی بر رفع مشکلات حاصل نشد.

این خبر را هم ببینید:  مس سونگون ورزقان با پیراهن سفید

تنها طبق مصاحبه یکم اسفندماه در سال گذشته (اینجا بخوانید) خبر خوشی اعلام شد و دو ماه حقوق و بیمه عقب افتاده آبداران تا قبل از پایان سال پرداخت و مقرر شد ما بقی مبالغ در سال آینده پرداخت شود که همچنان منتظر و حرکت عملی مدیران مربوطه در استان هستیم.

انتهای پیام/۶۸۰۳۶


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها