پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

اخبار ویژه سرخط اخبار روز

فارس من| تاکید نماینده مجلس بر لزوم رفع دغدغه در واریز حقوق کارکنان بانک‌های ادغامی

به گزارش جامعه نیوز:

 فارس من| تاکید نماینده مجلس بر لزوم رفع دغدغه در واریز حقوق کارکنان بانک‌های ادغامی

علی‌اکبر کریمی نماینده مردم اراک در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، درباره مشکلات کارمندان بانک‌های ادغامی اظهار داشت: در همین خصوص با سیداحسان خاندوزی وزیر جدید امور اقتصادی و دارایی دیدار داشتم و از او خواستم سریعاً به این موضوع ورود کرده و مانع تضییع حقوق کارمندان بانک‌های ادغامی شود.

وی افزود: بانک سپه براساس توافقات اولیه‌ای که صورت گرفت و تأکیداتی که از سوی مقام معظم رهبری صورت گرفته بایستی در اختیار و درحال خدمت به مردم باشد به همین دلیل از وزیر امور اقتصادی و دارایی می‌خواهیم هرچه سریع‌تر هیأت مدیره این بانک و مدیرعامل آن را به گونه‌ای تغییر داده و انتخاب کند که این بانک بتواند با رویکرد خدمت به نیروهای مسلح هم عمل کند.

نماینده اراک در مجلس شورای اسلامی گفت: با تغییر مدیریت در بانک سپه بایستی رویکردها نسبت به بدنه مدیران و کارمندانی که مربوط به بانک‌های ادغامی هستند تغییر اساسی پیدا کند و آنها بایستی از ظرفیت نیروهای خوب و شایسته آن بانک‌ها استفاده کنند.

کریمی خاطرنشان کرد: خیلی از افرادی که در مناصب بانک‌ سپه حضور دارند در آستانه بازنشستگی قرار دارند در حالیکه بدنه بانک‌های انصار و یا مهراقتصاد جوان بوده و آنها می‌توانند در آینده بانک سپه فعالیت مؤثری داشته باشند.

وی افزود: با توجه به فضای جوانگرایی در کشور نیاز است از سرمایه‌های جوان موجود در بانک‌های ادغامی و رده‌های مختلف مدیریتی بانک سپه استفاده شود و فضای بی‌اعتمادی و بی‌انگیزگی که بین پرسنل این چند بانک ادغام شده به وجود آمده هرچه سریع‌تر رفع شود و یک بانک بزرگ با سرمایه‌ قابل توجه و به‌روز شده و مدرن از نظر سامانه‌ها و سیستم‌های بانکی داشته باشیم.

این خبر را هم ببینید:  مدیرعامل جدید سازمان توسعه منابع انرژی وزارت دفاع منصوب شد

نماینده اراک در مجلس شورای اسلامی گفت: اولویت اول بانک سپه باید خدمت‌رسانی به نیروهای مسلح باشد و سپس به عموم مردم خدمات‌رسانی کند.

به گزارش فارس، مخاطبان گرامی با ثبت سوژه‌ای در بخش فارس من به عنوان «درخواست رفع تبعیض در واریز حقوق کارکنان بانک‌های ادغامی» خواستار پیگیری این موضوع شدند. 

انتهای پیام/


LEAVE A RESPONSE

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *