رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • یکشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۹
  • الأحد ۳ جماد ثاني ۱۴۴۲
  • 2021 Sunday 17 January
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  فارس من| احتمال ارائه طرح دوفوریتی مجلس برای تسهیل ازدواج جوانان به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس،  مخاطبان خبرگزاری فارس سوژه‌ای با عنوان «قانونی برای تسهیل ازدواج جوانان تصویب شود» در «فارس من» ثبت و درخواست پیگیری آن را داشته‌اند. یوسف داودی عضو کمیسیون صنایع مجلس در این خصوص با تاکید بر […]

به گزارش جامعه نیوز:

 فارس من| احتمال ارائه طرح دوفوریتی مجلس برای تسهیل ازدواج جوانان

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس،  مخاطبان خبرگزاری فارس سوژه‌ای با عنوان «قانونی برای تسهیل ازدواج جوانان تصویب شود» در «فارس من» ثبت و درخواست پیگیری آن را داشته‌اند.

یوسف داودی عضو کمیسیون صنایع مجلس در این خصوص با تاکید بر اینکه مجلس آمادگی دارد که برای تسهیل ازدواج جوانان هر پیشنهادی در قالب لایحه و همچنین پیشنهاد کارشناسان را بپذیرد.

وی افزود: موضوع ازدواج جوانان با توجه به شرایط، در هر برهه‌ای اقتضای خود را دارد بنابراین این موضوع باید بر حسب شرایط و زمان مورد بررسی و بازنگری قرار بگیرد.

نماینده مردم سراب در مجلس در همین رابطه به قانون ششم برنامه توسعه اشاره و تاکید کرد که در این قانون تسهیل ازدواج جوانان دیده شده است و اگر این قانون و بندهای مربوط به ازدواج آن به درستی اجرا شود بسیاری از مشکلات در این رابطه حل و فصل خواهد شد.

داودی گفت: وام‌های قرض الحسنه، تامین مسکن و … از جمله مواردی است که در مورد تسهیل قانون ازدواج در قانون ششم توسعه آمده است که ما تعدادی از قوانین مصوب برنامه ششم را داریم اجرایی نشده است و مجلس مصر است این اجرایی شود. 

این نماینده مجلس گفت: علی‌رغم همه این توضیحات مجلس می‌تواند در قالب طرح دو فرویتی نواقصی که در قوانین و همچنین حمایت بیشتر از جوانان برای ازدواج در شرایط فعلی وجود دارد را ارائه و به تصویب برساند.

انتهای پیام/


این خبر را هم ببینید:  بشیری: گرانی افسارگسیخته کالاها به عنوان کرونای اقتصادی به جان مردم افتاده

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها