رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • سه شنبه ۲۴ فروردین ۱۴۰۰
  • الثلاثاء ۱ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Tuesday 13 April
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  فارس من|‌ ممنوعیت استفاده از تلفن همراه نمایندگان نیازمند اصلاح آیین‌نامه است حجت‌الاسلام علیرضا سلیمی عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، درباره لزوم محدودیت در استفاده از تلفن همراه نمایندگان در مجلس اظهار داشت: واقعیت این است که زمانی که تلفن یک نماینده در زمان […]

به گزارش جامعه نیوز:

 فارس من|‌ ممنوعیت استفاده از تلفن همراه نمایندگان نیازمند اصلاح آیین‌نامه است

حجت‌الاسلام علیرضا سلیمی عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، درباره لزوم محدودیت در استفاده از تلفن همراه نمایندگان در مجلس اظهار داشت: واقعیت این است که زمانی که تلفن یک نماینده در زمان برگزاری جلسه علنی مجلس و یا کمیسیون زنگ بخورد تمرکز آن نماینده حتما آسیب می‌بیند.

وی افزود: زمانی که یک نماینده از نظر تمرکز نداشته باشد حتما نمی‌تواند به صورت دقیق انجام وظیفه کند اما در این صورت باید خود نمایندگان تصمیم بگیرند.

عضو هیأت رئیسه مجلس در ادامه گفت: ما در زمینه ممنوعیت یا محدودیت استفاده از تلفن همراه با نمایندگان در جلسه علنی و یا کمیسیون‌های تخصصی مجلس نیاز به اصلاح آئین‌نامه داریم.

سلیمی ادامه داد:‌ ما قبلا موضوع محدودیت و ممنوعیت استفاده از تلفن همراه نمایندگان را مطرح کرده بودیم اما نمایندگان موافقت نکردند.

وی در همین اساس اضافه کرد: ‌اگر نمایندگان در این زمینه به هر شکلی موافقت کنند کار بسیار درستی است چراکه در زمان استفاده از تلفن همراه در زمان برگزاری جلسات علنی و کمیسیون‌ها کار درستی نیست.

عضو هیأت رئیسه مجلس در بخش دیگری از سخنانش خاطرنشان کرد: به هر حال در این زمینه باید خود نمایندگان تصمیم بگیرند و ما حاضریم از آنها حمایت کنیم.

سلیمی در بخش دیگری از سخنانش گفت: ‌در این حوزه خلاء ‌قانونی داریم که باید آئین‌نامه اصلاح شود و این از جمله مواردی است که باید جمع نمایندگان در آن تصمیم‌گیری کنند.و بنده به عنوان یک فرد شخصا موافق این طرح هستم.

این خبر را هم ببینید:  آیت الله تسخیری شخصیتی بی بدیل و فعال در عرصه بین‌المللی بود

به گزارش فارس، مخاطبان سامانه «فارس من» با ثبت سوژه‌ای با عنوان «ممنوعیت استفاده نمایندگان مجلس از تلفن همراه در جلسات» خواستار اجرای محدودیت تلفن همراه نمایندگان در جلسات علنی و کمیسیون‌های تخصصی مجلس شدند.

انتهای پیام/


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها