رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 106 خبر


  • چهارشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الأربعاء ۰ شوال ۱۴۴۲
  • 2021 Wednesday 12 May

به گزارش جامعه نیوز:  فابرگاس: کانته مرد بازی های بزرگ است به گزارش خبرگزاری فارس، سسک فابرگاس سال ها تجربه بازی در رده بالای باشگاهی را داشته است. او در تیم های آرسنال، بارسلونا و چلسی حضور داشته و از سال ۲۰۱۹ تاکنون نیز برای آ.اس موناکو فرانسه به میدان رفته است. شب گذشته او […]

به گزارش جامعه نیوز:

 فابرگاس: کانته مرد بازی های بزرگ است

به گزارش خبرگزاری فارس، سسک فابرگاس سال ها تجربه بازی در رده بالای باشگاهی را داشته است. او در تیم های آرسنال، بارسلونا و چلسی حضور داشته و از سال ۲۰۱۹ تاکنون نیز برای آ.اس موناکو فرانسه به میدان رفته است.

شب گذشته او یکی از تماشاگران ویژه بازی رئال مادرید – چلسی بود. فابرگاس که خود در سال های ۲۰۱۴ تا ۲۰۱۹ برای چلسی به میدان رفت، می خواست بازی تیم سابقش را برابر رئال مادرید ببیند.

14000208000527 Test PhotoN - فابرگاس: کانته مرد بازی های بزرگ است

او بعد از بازی که با تساوی یک بر یک پایان رسید، از انگولو  کانته، هافبک دفاعی و فرانسوی چلسی که بهترین بازیکن میدان شد، کلی تعریف کرد.

فابرگاس عنوان کرد کانته یک تنه در میانه میدان با هافبک های توانمند رئال یعنی لوکا مودریچ، تونی کروس و کاسمیرو جنگید و میانه میدان را برای تیمش حفظ کرد.

فابرگاس که خود تجربه همبازی بودن با کانته را در استمفوردبریج داشت، در فضای مجازی گفت:انگولو کانته مثل همیشه بازیکن بزرگی در بازی بود. او نشان داد مرد روزهای بزرگ است.

هافبک موناکو همچنین در مورد بازی دو تیم چنین نظرداد: این یک بازی سخت و فشرده بود که چلسی برای گذر از این مرحله باید خوب آماده شود.

انتهای پیام/


این خبر را هم ببینید:  ارسال و دریافت امانات پستی به هند ممنوع شد

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها