پایگاه خبری جامعه نیوز دیگر بروز رسانی نمی شود و از این پس اخبار را در پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین دنبال کنید - رفتن به پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین
غنی‌سازی قرآنی اوقات فراغت دانش‌آموزان با اجرای طرح «ایلاف» - پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

اخبار ویژه

غنی‌سازی قرآنی اوقات فراغت دانش‌آموزان با اجرای طرح «ایلاف»

به گزارش جامعه نیوز:

غنی‌سازی قرآنی اوقات فراغت دانش‌آموزان با اجرای طرح «ایلاف»

به گزارش خبرنگار قرآن و فعالیت‌های دینی خبرگزاری فارس مؤسسه قرآنی بیت‌الاحزان حضرت زهرا (س) به منظور غنی‌سازی اوقات فراغت دانش‌آموزان و دانشجویان طرح قرآنی ایلاف را در فضای مجازی برگزار می‌کند.

برگزاری طرح ایلاف در فضای مجازی

حجت‌الاسلام علیرضا شاهسونی مدیر مؤسسه بیت‌الاحزان در گفت‌وگو با فاری ضمن اعلام این خبر گفت: طرح قرآنی «ایلاف» به منظور بهره‌مندی نوجوانان و دانش‌آموزان از اوقات فراغت تابستان و با توجه به شرایط همه‌گیری کرونا به صورت مجازی برگزار می‌شود.

حفظ یک جزء قرآن در دوماه

وی ادامه داد: این طرح به صورت حضوری و تلفنی و کلاس آنلاین در دو ماه تابستان با محوریت حفظ یک جزء یعنی جزء ۳۰ یا جزء ۱ قرآن کریم برگزار می‌شود.

برگزاری طرح ویژه نوجوانان دختر و پسر

مدیر مؤسسه بیت‌الاحزان حضرت زهرا (س) از برگزاری طرح قرآنی ایلاف ویژه دانش‌آموزان پسر و دختر در تمامی مقاطع تحصیلی و سنی خبر داد و گفت: داوطلبان می‌توانند از تاریخ ۵ تیرماه با مراجعه حضوری به شعب مؤسسه بیت‌الاحزان در سراسر کشور نسبت به نام‌نویسی در طرح اقدام کنند.

اعطای گواهینامه و هدیه به برگزیدگان

شاهسونی از آغاز طرح از روز ۲۰ تیرماه خبر داد و گفت: این طرح طی دوماه و در کنار دیگر طرح‌های تخصصی مؤسسه بیت‌الاحزان برگزار می‌شود و در پایان از شرکت‌کنندگان آزمون به عمل می‌آید و به قبول شدگان طرح گواهینامه اعطا و به تعدادی از نفرات برگزیده نیز به قید قرعه هدیه ۵۰۰ هزار تومانی اهدا خواهد شد.

این خبر را هم ببینید:  قاسمی: یارانه بنزین باید به کسانی که از آن بی‌بهره‌اند پرداخت شود/ مسکن نباشد ازدواجی هم صورت نمی‌گیرد

به گزارش فارس مؤسسه قرآنی بیت‌الاحزان حضرت زهرا (س) از جمله مؤسسات موفق در برگزاری طرح‌های قرآنی است که در این راستا طرح‌های رحله و مراکز شبانه‌روزی برای حفظ تخصصی قرآن و دوره‌های مختلف حضوری و مجازی برای عموم مردم برگزار می‌کند.

انتهای پیام/