پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

سرخط اخبار روز

«غلامحسین زارعی» مدیرکل دیوان محاسبات گلستان شد/ نظارت قوی باعث سرعت روند کار مدیران می‌شود

به گزارش جامعه نیوز:

 «غلامحسین زارعی» مدیرکل دیوان محاسبات گلستان شد/ نظارت قوی باعث سرعت روند کار مدیران می‌شود

به گزارش خبرگزاری فارس از گرگان، علی کامیار در دیدار با هادی حق‌شناس استاندار گلستان و آیین تودیع و معارفه مدیر کل دیوان محاسبات استان گلستان اظهار کرد: نزدیکی دستگاه‌ها به دیوان محاسبات و ارتباط تنگاتنگ آنها سبب توسعه می‌شود و دستگاه‌ها باید دیوان را حامی خود بدانند.
ی تصریح کرد: توجه به مسائل معیشتی مردم باید محور اصلی کار دیوان قرار گیرد و مردم اگر احساس کنند دولت در رساندن خدمات توانمندی ندارد، اعتماد خود را از دست می‌دهند و احتکار و افزایش قیمت‌ها بیشتر می‌شود.

* آینده‌نگری در حمایت از تولید باید مورد توجه قرار گیرد/ بسیاری از طرح‌ها و پروژه‌های استان گلستان با حمایت‌های دیوان محاسبات اجرایی شده است

استاندار گلستان با اشاره به ظرفیت‌های استان در بخش‌های مختلف، اظهار کرد: آینده‌نگری در حمایت از تولید باید مورد توجه مدیران و مسوولان قرار گیرد.
هادی حق‌شناس اظهار کرد: خوشبختانه همراهی دیوان محاسبات در استان قابل تقدیر است و بسیاری از طرح‌ها و پروژه‌های استان با حمایت‌های آنان اجرایی شده است.
وی تصریح کرد: در سال‌های اخیر و سال جاری که تولید از اهمیت بالایی برخوردار است حمایت‌های دیوان محاسبات تاثیر بسزایی داشته است.

* حمایت و پشتیبانی دستگاه‌های ناظر، امیدآفرین بوده است
استاندار گلستان یادآور شد: گلستان استانی با ظرفیت‌های بالقوه فراوان است که با تلاش تمام دستگاه امکان برخورداری از آن وجود دارد.
حق‌شناس خاطرنشان کرد: دغدغه مدیریت استان اجرای پروژه‌ها در زمینه‌های مختلف با کمترین مشکل  برخورداری مردم از این پروژه‌هاست و در این مسیر خوشبختانه حمایت و پشتیبانی دستگاه‌های ناظر، امیدآفرین بوده است.
لازم به ذکر است در این جلسه غلامحسین زارعی به عنوان مدیرکل جدید دیوان محاسبات گلستان معرفی و از زحمات سیداحمد حسین‌زاده مدیرکل پیشین قدردانی شد.

این خبر را هم ببینید:  نقض محدودیت‌های کرونایی با هدف تبلیغات انتخاباتی تخلف آشکار است

انتهای پیام/۲۳۰۷/


LEAVE A RESPONSE

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *