رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 14 خبر


  • جمعه ۲۸ شهریور ۱۳۹۹
  • الجمعة ۰ صفر ۱۴۴۲
  • 2020 Friday 18 September
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  عملیات مردم‌یاری و کمک مومنانه در سواحل مکران اجرا شد به گزارش خبرگزاری فارس‌ به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی ارتش جمهوری اسلامی ایران، همزمان با برگزاری رزمایش مشترک ذوالفقار ۹۹ ارتش در منطقه عمومی سواحل مکران، عملیات مردم یاری توسط یگان های مختلف ارتش نیز در شهرستان جاسک و مناطق کم برخوردار […]

به گزارش جامعه نیوز:

 عملیات مردم‌یاری و کمک مومنانه در سواحل مکران اجرا شد

به گزارش خبرگزاری فارس‌ به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی ارتش جمهوری اسلامی ایران، همزمان با برگزاری رزمایش مشترک ذوالفقار ۹۹ ارتش در منطقه عمومی سواحل مکران، عملیات مردم یاری توسط یگان های مختلف ارتش نیز در شهرستان جاسک و مناطق کم برخوردار در سواحل مکران اجرا شد.

این مرحله از رزمایش با اعزام نیروهای بهداشت و درمان ارتش جمهوری اسلامی ایران به مناطق کم برخوردار در منطقه عمومی رزمایش آغاز شد و در آن متخصصین ارتش به ارایه خدمات درمانی رایگان از جمله (ویزیت، تحویل دارو و اهدای بسته سلامت) پرداختند.

همچنین در راستای خدمت رسانی به مردم مناطق محروم و همچنین ارتقاء سطح سلامت عمومی هموطنان بیمارستان شهرستان جاسک نیز توسط اداره بهداشت و درمان نیروی دریایی ارتش تجهیز و تقویت شد.

در این بخش از رزمایش همچنین استقرار بیمارستان سیار با تجهیزات پزشکی شامل اتاق عمل سیار، اتوبوس آمبولانسی، درمانگاه سیار، تجهیزات آزمایشگاهی و … نیز به کار گرفته شده و در راستای حفظ سلامت رزمندگان حاضر در رزمایش خدمات رسانی می کند.

اهدای بسته های غذایی، معیشتی و بهداشتی به مردم مناطق کم برخوردار در قالب کمک های مومنانه ارتش جمهوری اسلامی ایران بخشی دیگر از اقدامات مردم یاری در خلال برگزاری رزمایش مشترک ذوالفقار ۹۹ ارتش بود.

انتهای پیام/


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها