رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • چهارشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الأربعاء ۷ شوال ۱۴۴۲
  • 2021 Wednesday 19 May
جامعه نیوز

به گزارش جامعه نیوز:  علی‌بابا: هیچ بلیطی از وبسایت علی‌بابا در مسیر هند و پاکستان فروخته نشده روز دوشنبه خبری مبنی بر اخطاریه‌ای از سوی سازمان هواپیمایی کشوری خطاب به آژانس‌های گردشگری با موضوع فروش بلیط در مسیرهای تهران-هند و تهران-پاکستان در رسانه‌ها منتشر شد. روابط عمومی علی‌بابا در این باره به خبر آنلاین گفت: […]

به گزارش جامعه نیوز:

 علی‌بابا: هیچ بلیطی از وبسایت علی‌بابا در مسیر هند و پاکستان فروخته نشده

روز دوشنبه خبری مبنی بر اخطاریه‌ای از سوی سازمان هواپیمایی کشوری خطاب به آژانس‌های گردشگری با موضوع فروش بلیط در مسیرهای تهران-هند و تهران-پاکستان در رسانه‌ها منتشر شد. روابط عمومی علی‌بابا در این باره به خبر آنلاین گفت: «علی‌بابا روز ۵ اردیبهشت پیرو نامه رسمی هواپیمایی کشوری، فروش تمامی بلیط‌ها در مسیرهای تهران-هند و تهران-پاکستان را متوقف کرد.»

به گفته روابط عمومی علی‌بابا: «بخشنامه ابتدایی ستاد ملی مقابله با کرونا در روز ۴ اردیبهشت خطاب به شرکت‌های هواپیمایی جهت لغو پرواز‌ها بوده و شامل فروش بلیط نمی‌شد. علی‌بابا به محض دریافت نامه رسمی از سازمان هواپیمایی کشوری مبنی بر توقف فروش از تاریخ ۵ اردیبهشت، فروش را متوقف کرد. همچنین در راستای شفاف‌سازی و همکاری با سازمان‌های نظارتی تمامی مستندات لازم جهت اثبات این امر در اختیار سازمان هواپیمایی کشوری قرار داده شد و تا اطلاع ثانوی هیچ پروازی در این مسیر فروخته نخواهد شد.»


این خبر را هم ببینید:  خواب عمیق پروژه‌ها در کهگیلویه/زخم‌هایی که از کلنگ‌ها بر زمین ماند

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها