رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • یکشنبه ۲۲ فروردین ۱۴۰۰
  • الأحد ۲۸ شعبان ۱۴۴۲
  • 2021 Sunday 11 April
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  علیرضا بیگی: پذیرش FATF منافذ مربوط به خنثی سازی تحریم‌ها علیه کشور را می‌بندد احمد علیرضا بیگی نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، گفت: پذیرش تعهدات FATF آن هم در وضعیتی که ما در سخت‌ترین شرایط تحریمی قرار داریم به صلاح کشور نیست. […]

به گزارش جامعه نیوز:

 علیرضا بیگی: پذیرش FATF منافذ مربوط به خنثی سازی تحریم‌ها علیه کشور را می‌بندد

احمد علیرضا بیگی نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، گفت: پذیرش تعهدات FATF آن هم در وضعیتی که ما در سخت‌ترین شرایط تحریمی قرار داریم به صلاح کشور نیست.

وی افزود: پذیرش FATF در این شرایط باعث می‌شود تا منافذی که برای خنثی سازی تحریم‌های اعمال شده علیه کشورمان وجود دارد، بسته شود و دشمنان با اشراف کاملی که بر روی اطلاعات مالی ما پیدا می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کنند، مشکلاتی را برای ما ایجاد خواهند کرد.

نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: چه دلیلی دارد که وقتی ما در سخت‌ترین شرایط تحریمی قرار داریم خودمان با دست خودمان قید و بندهایی را به دست و پای کشور ببندید و شرایط را برای خودمان ودیگران سخت‌تر کنیم.

علیرضا بیگی خاطرنشان کرد: با توجه به شرایط تحریمی که در آن قرار داریم پذیرش FATF کشور را برای تأمین نیازهای اساسی با مشکلات جدی مواجه خواهد کرد.

وی با اشاره به نامه رئیس جمهور به رهبر معظم انقلاب و درخواست وی برای تأیید و تصویب لوایح عضویت در FATF و CFT افزود: تنها ۷ ماه از عمر این دولت باقی مانده و اگر  هم این لوایح تصویب شود، بار تعهدات آن به دوش این دولت نیست بلکه به دوش دولت بعد است.

نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: پس وقتی قرار است دولت بعد مسؤولیت اجرای تعهدات و توافقات خارجی را به عهده داشته باشد، پس منطقی‌تر آن است که دولت آینده در مورد پذیرش هر تعهدی در توافقات بین المللی تصمیم بگیرد.

این خبر را هم ببینید:  سازمان بهزیستی فشاری بر مراکز مشاوره نداشته است

انتهای پیام/‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌  


اخبار مرتبط



تبلیغات

جديدترين خبرها