پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

اخبار ویژه سرخط اخبار روز

علیرضا بیگی: تهیه واکسن از مراجع مطمئن مهم‌تر از واکسیناسیون است

به گزارش جامعه نیوز:

 علیرضا بیگی: تهیه واکسن از مراجع مطمئن مهم‌تر از واکسیناسیون است

احمد علیرضا بیگی نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، گفت: مهم‌ترین وظیفه‌ای که برعهده دولت است بحث سلامت مردم است و دولت نیز باید تمام تلاش خود را به ویژه در شرایط کرونا که با بیماری کرونا مواجه هستیم به کار گرفته و متوجه این مسئولیت خود در این راستا باشد.

وی افزود: امروزه جنگ بیولوژیک یکی از حربه‌ها علیه ملت‌های مختلف است و ما باید در بحث تامین واکسن کرونا به این موضوع توجه داشته باشیم و چه بسا که اصلا خود کرونا نیز بخشی از یک جنگ بیولوژیک علیه ملت‌ها باشد.

نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: همان طور که مقام معظم رهبری نیز تاکید داشتند، امر واکسیناسیون بسیار مهم است اما واکسن باید از منبع و مرجع مطمئن تامین شود.

علیرضا بیگی خاطرنشان کرد: ما در ماه‌های گذشته شاهد رویه اشتباه وزارت بهداشت در مقابله با بیماری کرونا بودیم که به جای واکسیناسیون هزینه‌های زیادی برای تامین داروی کرونا صرف شد.

وی افزود: اگر اعتباری که تاکنون برای داروی کرونا هزینه شد و هیچ ثمره خاصی هم برای جامعه نداشت، برای واکسیناسیون هزینه می‌شد امروز در سریع‌ترین زمان ممکن کشور با استفاده از واکسن مطمئن واکسینه شده بود و کار واکسیناسیون در کشور به پایان رسیده بود.

نماینده مردم تبریز در مجلس اظهار داشت: تاکنون ۷۶۰ میلیون یورو برای خرید داروهای مربوط به کرونا هزینه شده که اعتبار بسیار قابل توجهی است.

این خبر را هم ببینید:  فیلم| تمرین انهدام ناوهواپیمابر آمریکایی در رزمایش پیامبر اعظم ۱۴

به گزارش فارس، اخیرا ژاپن از اسپانیا یک محموله واکسن خریداری کرده که به دلیل آلودگی مردم این کشور را با مشکل مواجه کرده است.

انتهای پیام/


LEAVE A RESPONSE

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *