رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 5 خبر


  • دوشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الإثنين ۵ شوال ۱۴۴۲
  • 2021 Monday 17 May

به گزارش جامعه نیوز:  عضو یزدی تیم ملی کاراته: اگر مدال نیاوردم هزینه‌ها را پس می‌دهم مسعود زارع در گفت‌وگو با خبرنگار فارس از یزد، می‌گوید: در فاصله پانزده روز دو بار نایب قهرمان کشور شدم و دعوت نامه اردوی تیم ملی  را نیز داشته و می توانستم  مقام های زیادی را برای استان یزد […]

به گزارش جامعه نیوز:

 عضو یزدی تیم ملی کاراته: اگر مدال نیاوردم هزینه‌ها را پس می‌دهم

مسعود زارع در گفت‌وگو با خبرنگار فارس از یزد، می‌گوید: در فاصله پانزده روز دو بار نایب قهرمان کشور شدم و دعوت نامه اردوی تیم ملی  را نیز داشته و می توانستم  مقام های زیادی را برای استان یزد کسب کنم اما ضعف حمایتی انگیزه  قهرمانی را از من صلب می کرد.

وی افزود: زمان زیادی به مسابقات انتخابی تیم ملی نمانده است و ما ورزشکاران باید آمادگی بدنی برای این مسابقات را داشته باشیم، ولی متاسفانه شرایط ایجاد شده  از شیوع کرونا باعث شده  تا باشگاه های تمرین و اماکن ورزشی تعطیل و در نتیجه جایی برای تمرین نداشته باشیم.
عضو تیم ملی کاراته ایران گفت: متاسفانه برای تمرین به پارک و خیابان می روم و گاهی هم با ناراحتی و اعتراض نگهبانان پارک ها مواجه می‌شوم.

زارع با بیان این‌که استان یزد باشگاه‌ها و سالن‌های مجهز فراوانی دارد که می توان در آنها به تمرین پرداخت و گمان نمی‌کنم  تمرین با تعداد محدود افراد در باشگاه چندان مشکل ساز باشد.

وی ادامه داد: اگر مجوز حضور در یک مکان ورزشی را به من بدهند قول می دهم با هزینه شخصی هر هفته تست کرونا بدهم.

زارع در این رابطه ادامه داد: اگر مجوزی برای  تمرین در پارک را هم  به من بدهند تا با نزاع و مخالفت پارکبان ها مواجه نشوم با تمرین در پارک هم مشکلی ندارم.

این بازیکن تیم ملی تصریح کرد: استان غنی از اقتصاد یزد با وجود کارخانه های متعدد و مراکز سرمایه دار فراوان از پتانسیل های زیادی برای حمایت از ورزشکاران برخوردار است که حتی اگر از این موضوع  نیز صرفه نظر کنیم برای ارگان های دولتی مانند شهرداری و فرمانداری تامین هزینه های ناچیز تمرینی ورزشکاران، دشوار نخواهد بود.

این خبر را هم ببینید:  خلع ید زمین‌های بلااستفاده در زنجان با توجه به استقبال سرمایه‌گذاران

زارع خاطرنشان کرد: هیات کاراته و کادر اجرایی آن تا کنون حمایت های شایانی کرده اند اما باید توجه داشت که آنان نیز تا حدودی قادر به حمایت بوده و ما نیازمند حمایت بیشتری از سوی ارگان های دولتی هستیم.

وی افزود: متاسفانه تمامی استان های کشور ملی پوش دارند ولی استان یزد در این زمینه موفقیت چندانی نداشته است.
کاراته باز ملی پوش استان اضافه می کند: اگر دغدغه های مالی ورزشکاران رفع شود، قطعا نتیجه های خوبی را در مسابقات شاهد خواهیم بود.

مسعود زارع  تاکید کرد: حمایت مالی کنید، اگر مدال آور نشدم تمام هزینه ها را پس خواهم داد.

در پی گلایه‌های این ملی پوش، گفت‌وگویی با دبیر هیات کاراته استان کردیم که در این باره، اظهار کرد: از آن جایی که تاریخ برگزاری مسابقات به دلیل شرایط نامناسب کرونا مشخص نیست، تمرینات را متوقف کرده ایم تا سلامتی ورزشکاران در اولویت باشد.

محمد هادی ملک ثابت، افزود: تعطیلی چند هفته ای تمرینات کاراته آسیب چندانی به ورزشکاران نخواهد زد و به محض مساعد شدن شرایط کرونا دوباره تمرینات را از سر خواهیم گرفت.

وی در رابطه با برگزاری اردوی آمادگی مسابقات انتخابی تیم ملی، اضافه کرد: با توجه به اینکه باشگاه مجهزی برای برگزاری اردو در استان نداریم نمی توانیم بازیکنان را در محیط باشگاه ها به این منظور نگه داریم.

دبیر هیات کاراته تاکید کرد: از ورزشکاران خواهشمندیم مدتی صبر پیشه کنند تا با مناسب شدن روند پیش روی کرونا، شرایط تمرینی برای آنان در ورزشگاه ها محیا شود.

انتهای پیام/ز


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها