رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • سه شنبه ۲۴ فروردین ۱۴۰۰
  • الثلاثاء ۱ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Tuesday 13 April
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  عضو هیات رئیسه مجلس: کار بررسی بودجه فردا در صحن پایان می‌یابد حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده مردم شاهین شهر در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، گفت: رسیدگی به لایحه بودجه سال ۱۴۰۰ در صحن مجلس ظهر فردا پنجشنبه ۱۴ اسفندماه پایان می‌یابد. وی افزود: از فردا […]

به گزارش جامعه نیوز:

 عضو هیات رئیسه مجلس: کار بررسی بودجه فردا در صحن پایان می‌یابد

حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده مردم شاهین شهر در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، گفت: رسیدگی به لایحه بودجه سال ۱۴۰۰ در صحن مجلس ظهر فردا پنجشنبه ۱۴ اسفندماه پایان می‌یابد.

وی افزود: از فردا بعدازظهر و در روز جمعه در دو نوبت صبح و عصر رسیدگی کمیسیون به موارد ارجاعی می‌پردازد و صبح روز شنبه ۱۶ اسفندماه جلسه علنی مجلس برای بحث و بررسی درباره موارد رسیدگی شده در کمیسیون تلفیق تشکیل می‌شود.

عضو هیات رئیسه مجلس اظهار داشت: نکته مهم و ضروری که در اینجا وجود دارد این است که رسیدگی به لایحه بودجه نباید مجلس را از انجام وظایف نظارتی خود باز دارد و نمایندگان نباید از نظارت بر امور اجرایی  غافل بمانند.

حاجی دلیگانی خاطرنشان کرد: پیشنهاد من که به رئیس مجلس نیز ارائه کردم این است که رسیدگی به لایحه بودجه هم که تمام شود، نمایندگان به حوزه‌های انتخابیه خود نروند و در تهران بمانند و بر امور اجرایی نظارت دقیق داشته باشند.

وی افزود: قیمت کالاهای اساسی به ویژه میوه، مرغ و دیگر مایحتاج ضروری مردم از جمله مسائلی است که باید مورد توجه قرار گیرد و کمیسیون‌های تخصصی مجلس با تشکیل جلسات کمیسیون‌های خود از مسؤولان اجرایی در این باره توضیح بخواهند.

عضو هیات رئیسه مجلس اظهار داشت: یکی دیگر از مسائلی که باید به طور جد مورد رسیدگی و توجه قرار گیرد افزایش هزینه بیمه شاخص ثالث خودروهاست که باید با دقت میزان افزایش آن مورد بررسی قرار گیرد.

این خبر را هم ببینید:  ماهها انتظار برای پرداخت هزینه‌های جراحی بیمه‌شدگان تأمین اجتماعی/ سوال از شریعتمداری در مجلس

انتهای پیام/‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌

 


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها