رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • شنبه ۴ بهمن ۱۳۹۹
  • السبت ۹ جماد ثاني ۱۴۴۲
  • 2021 Saturday 23 January
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  عضو هیات رئیسه مجلس: اقدامات نظارتی مجلس هر دو هفته یک بار مورد ارزیابی قرار می‌گیرد حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده مردم شاهین شهر در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، گفت: با تصمیم هیأت رئیسه مجلس فعالیت‌ها و اقدامات مجلس در بعد نظارتی هر دو هفته یک […]

به گزارش جامعه نیوز:

 عضو هیات رئیسه مجلس: اقدامات نظارتی مجلس هر دو هفته یک بار مورد ارزیابی قرار می‌گیرد

حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده مردم شاهین شهر در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، گفت: با تصمیم هیأت رئیسه مجلس فعالیت‌ها و اقدامات مجلس در بعد نظارتی هر دو هفته یک بار مورد ارزیابی و رسیدگی قرار می‌گیرد.

وی افزود: به همین منظور هیأت رئیسه هر دو هفته یک بار به ریاست نایب رئیس اول مجلس و با حضور دبیران و ناظران هیأت رئیسه تشکیل جلسه خواهد داد تا عملکرد نظارتی مجلس را مورد رسیدگی قرار دهد.

عضو هیات رئیسه مجلس با بیان اینکه اقدامات مجلس در حوزه نظارتی در مقایسه با دوره‌های قبلی بیش از ۹۰ درصد افزایش یافته، اظهار داشت: رویکرد مجلس یازدهم بر این است تا بعد نظارتی مجلس را تقویت کند.

حاجی دلیگانی خاطرنشان کرد: امروز مجلس یازدهم به سطحی از پختگی رسیده و به تدریج کارهایش در حال ثمر دادن است که یکی از نمونه‌های آن اجرای مصوبه مجلس در مورد طرح حمایتی معیشتی است.

انتهای پیام/‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌


این خبر را هم ببینید:  موشک کروز «ابومهدی» در اختیار نیروی دریایی ارتش قرار خواهد گرفت/ اولویت‌مان مافوق صوت کردن موشک‌ها است

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها