رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 5 خبر


  • دوشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الإثنين ۵ شوال ۱۴۴۲
  • 2021 Monday 17 May

به گزارش جامعه نیوز:  عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال: انتقاد از دیدار با مسئولان کشور را درک نمی‌کنم/وارد جنگ‌های لفظی نمی‌شویم به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، احسان اصولی، رئیس هیات فوتبال خراسان رضوی و عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال درباره برخی از اتفاقات هفته‌های گذشته مدیریتی فوتبال کشور […]

به گزارش جامعه نیوز:

 عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال: انتقاد از دیدار با مسئولان کشور را درک نمی‌کنم/وارد جنگ‌های لفظی نمی‌شویم

به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، احسان اصولی، رئیس هیات فوتبال خراسان رضوی و عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال درباره برخی از اتفاقات هفته‌های گذشته مدیریتی فوتبال کشور توضیحات مهمی ارائه داد.

وی گفت: تیم مدیریتی جدید فدراسیون فوتبال و در راس آن ریاست جوان و پرکار و با انگیزه مجموعه تلاش دارند از تمام ظرفیت‌های ممکن برای توسعه فوتبال کشور و ایجاد تحولات مثبت استفاده کنند. در هفته‌های اخیر بحثی مطرح شد که دیدارهای ریاست محترم فدراسیون با مسوولان کشور نمایشی بوده و فایده‌ای برای فوتبال ندارد.

 عضو هیات رئیسه این فدراسیون ادامه داد: بنده واقعا متوجه این بحث‌ها نمی‌شوم و درکش نمی‌کنم. در همه کشورها فوتبال بدون حمایت و همراهی دولت‌ها و دستگاه‌های اجرایی کشوری امکان رشد ندارد. ایران هم از این قاعده مستثنی نیست و باید ارتباط و تعامل برقرار شود.

اصولی افزود: به دنبال بحث‌هایی که مطرح شد، باید بگویم نفس برقراری این ارتباط و جلسات با مسوولان نه تنها خوب و قابل دفاع و کاری بزرگ بوده، بلکه برای فوتبال کشور هم ضروری است. فوتبال برای پیشرفت و برون رفت از این مشکلات نیاز به برقراری ارتباط با مسوولان مختلف در تمام حوزه‌ها دارد و بسیاری از کارها با کمک نهادها قابل انجام است.

وی تصریح کرد:‌ پس نه تنها این ملاقات‌ها بد نیست، بلکه باید ادامه هم داشته باشد. وقتی فوتبال برای مسوولان محترم هم به خاطر مردم تبدیل به یک دغدغه مهم و ملی شود، آن وقت شرایط به سمتی خواهد رفت که فوتبال از این جلسات منتفع هم بشود. تعامل کردن و ارتباط گرفتن برای کمک به فوتبال از کار نکردن هم قطعا بهتر است.

این خبر را هم ببینید:  ترتیل جزء ۱۳ قرآن کریم+صوت و متن آیات

عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال در بخش دیگری از صحبت‌های خود تاکید کرد: به نظر من در فدراسیون جدید فقط باید کار انجام شود و نباید وارد جنگ‌های لفظی شد. تمام انرژی را باید صرف کار کرد و به نقد درست هم احترام گذاشت. ولی اینکه جلسه‌ای با مدیران کلان کشور برگزار شود و بلافاصله بعد از رسانه‌ای شدن آن را زیر سوال ببرند دیگر نقد نیست و فکرهای دیگری به ذهن خطور می‌کند.

اصولی افزود: چرا که با کمک مسوولان و پیگیری‌های انجام شده، از همین جلسات برگزار شده هم ان‌شاالله اتفاقات خوبی برای فوتبال کشور رخ خواهد داد که در زمان خودش درباره آن اطلاع رسانی خواهد شد. باز هم تاکید می کنم ایجاد تعامل با مسوولان دولتی و نهادهای مختلف به نفع فوتبال کشور است و در کوتاه مدت و دراز مدت ظرفیت‌های استفاده فوتبال از حمایت‌های مالی و امکاناتی در سطح کشور را بیشتر می‌کند. پس بهتر است همه برای برقراری تعامل و همکاری بیشتر با هدف رشد و توسعه فوتبال کمک کنند.

وی خاطرنشان کرد: از قضاوت عجولانه و پیش داوری باید پرهیز کرد. مدیریت فدراسیون فوتبال در تاریخ ۱۰ اسفند کار خود را شروع کرد و هنوز زمان فعالیت مدیریت جدید به دو ماه هم نرسیده است. مجمع عمومی در یک ساز و کار مشخص این مدیران را برای ریاست و عضویت در هیات رئیسه انتخاب کرد و بعد از انتخابات همه با هم در یک مسیر باید برای حل مشکلات و پیشرفت فوتبال تلاش کنیم.

عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال  ادامه داد: اجازه بدهید کار انجام شود. فرصت بدهید امور پیگیری شود و از قضاوت عجولانه و پیش داوری خودداری کنید. لازمه ایجاد تغییر، زمان است. برخی از واقعیت‌ها و مشکلات به وجود آمده برای فوتبال در سال‌های گذشته را فراموش نکنیم.

این خبر را هم ببینید:  اینجا صف نامزدهاست اشتباه نیامده‌اید؟

اصولی تاکید کرد: در این فوتبال انقدر ظرفیت برای کار وجود دارد که تمام مردم کشور می‌توانند از آن نفع ببرند. مدیریت جدید فدراسیون از مسولیت‌هایی که برعهده گرفته شانه خالی نمی‌کند و کار کردن را به حاشیه ترجیح می‌دهد. باید بزرگ تر از این حرف‌ها به مقوله فوتبال و ورزش و تاثیر آن در جامعه نگاه کنیم.

وی ادامه داد: بهتر است همه به سوی نقش آفرینی و لذت بردن هر ایرانی از فوتبال قدم برداریم. هیچ انسان و سیستمی هم عاری از اشتباه نیست. با کینه توزی و قضاوت زودهنگام و پیش داوری قبل از حصول نتیجه، اتفاق مثبتی برای فوتبال رخ نمی‌دهد. فوتبال به اتحاد و احترام در کنار تلاش نیاز دارد.

انتهای پیام/


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها