رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • سه شنبه ۲۴ فروردین ۱۴۰۰
  • الثلاثاء ۱ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Tuesday 13 April
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  عضو هیئت رئیسه مجلس: مشکل بازار کشور سوء مدیریت و وجود مافیا در آن است حجت‌الاسلام سیدناصر موسوی لارگانی عضو هیأت رئیسه مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس،‌ با اشاره به وضعیت بازار و معیشت مردم اظهار داشت: آقایان چنان از وزارت بازرگانی صحبت می‌کنند که کسی نداند فکر […]

به گزارش جامعه نیوز:

 عضو هیئت رئیسه مجلس: مشکل بازار کشور سوء مدیریت و وجود مافیا در آن است

حجت‌الاسلام سیدناصر موسوی لارگانی عضو هیأت رئیسه مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس،‌ با اشاره به وضعیت بازار و معیشت مردم اظهار داشت: آقایان چنان از وزارت بازرگانی صحبت می‌کنند که کسی نداند فکر می‌کند خدایی ناکرده تعمداً مجلس با تشکیل این وزارتخانه موافقت نمی‌کند.

وی افزود: تشکیل وزارت بازرگانی یعنی ایجاد رانت و اکنون همه می‌دانند که مافیای روغن پالم در کشور چه شخصی است و چه نسبتی با فلان مسئول ارشد اجرایی دارد. بنابراین می‌خواهند با ایجاد وزارت بازرگانی چند مافیای دیگر نیز برای واردات ایجاد کنند.

عضو هیأت رئیسه مجلس شاکله ادغام وزارت بازرگانی و صنعت و معدن را تصمیم‌گیری در خصوص واردات و صادرات عنوان و خاطرنشان کرد:‌ مردم می‌دانند با اضافه شدن وزارت بازرگانی مشکلات‌شان دوچندان می‌شود چرا که نخست باید هزینه سنگینی برای ایجاد یک وزارتخانه مصرف شود و تحریم‌ها نیز ما را خودکفا کرده و اکنون می‌خواهند دومرتبه بازار واردات را داغ کنند.

موسوی‌لارگانی با بیان اینکه مشکل بازار کشور سوء مدیریت و ایجاد مافیا در آن است، گفت: اگر آقایان مسؤول جلوی فعالیت اقتصادی برخی از بستگان‌شان را بگیرند مشکل کشور تا حدودی حل می‌شود به عنوان مثال در مورد واردات میوه موز به فلان فامیل‌شان بگوید آقا شما دیگر صادرات و وارداتی صورت ندهید.

وی با اشاره به اظهارات محمود واعظی رئیس دفتر رئیس‌جمهور که چندی پیش گفته بود ارز را خود دولت گران کرد،‌گفت: آقای واعظی و اعضای هیأت دولت آیا می‌دانید با گران کردن ارز عده‌ای را از هستی ساقط و غنی‌ را غنی‌تر و فقیر را فقیرتر کردید.

این خبر را هم ببینید:  هوای پایتخت برای همه افراد جامعه ناسالم است/ افزایش غلظت ازن دلیل آلودگی هوای تهران

عضو هیأت رئیسه مجلس با یادآوری این جمله حسن روحانی در رقابت‌های یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری مبنی بر اینکه با چه جرأتی دست بر جیب مردم می‌کنید و سرمایه مردم را به نصف رسانده‌اید، گفت:‌ مردم شب می‌خوابند و صبح بلند می‌شوند می‌بینند هیچ چیز ندارند و وزیر اقتصاد امور اقتصادی دولت یعنی آقای دژپسند با وقاحت تمام می‌گوید ما کسری بودجه را از بازار سرمایه و اوراق مشارکت تأمین کردیم شما که می‌گفتید نباید دست در جیب مردم کرد.

انتهای پیام/


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها