پایگاه خبری جامعه نیوز دیگر بروز رسانی نمی شود و از این پس اخبار را در پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین دنبال کنید - رفتن به پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین
عضو هیأت‌رئیسه مجلس: قطعنامه شورای حکام نشان داد که غربی‌ها به‌دنبال حل مشکل نبودند - پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

اخبار ویژه

عضو هیأت‌رئیسه مجلس: قطعنامه شورای حکام نشان داد که غربی‌ها به‌دنبال حل مشکل نبودند

به گزارش جامعه نیوز:

 عضو هیأت‌رئیسه مجلس: قطعنامه شورای حکام نشان داد که غربی‌ها به‌دنبال حل مشکل نبودند

حجت الاسلام علیرضا سلیمی نماینده مردم محلات در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، با اشاره به قطعنامه شورای حکام آژانس بین‌المللی انرژی اتمی علیه ایران، گفت: باید پاسخ قاطع به قطعنامه ضدایرانی شورای حکام داده شود و ما باید دسترسی‌های آژانس را در بازرسی‌ها کم کنیم. 

وی افزود: آژانس بین‌المللی انرژی اتمی نشان داده که بی‌طرف نیست و ما باید در عضویت خودمان در ان‌پی‌تی تجدیدنظر کنیم و زمان این کار فرارسیده است.

عضو هیأت رئیسه مجلس اظهار داشت: قطعنامه شورای حکام نشان داد که هم این شورا و هم آژانس، کارمندهای آمریکایی‌ها هستند و از خود استقلالی ندارند و به صورت مستقل تصمیم‌گیری نمی‌کنند. 

سلیمی خاطرنشان کرد: این قطعنامه ضدایرانی شورای حکام نشان داد که غربی‌ها در ماجرای برجام به هر قیمت به دنبال امتیازگیری بودند و نه به دنبال حل مشکل، و این قطعنامه نشان داد که مذاکره با طرف آمریکایی و اروپایی یک عمل بیهوده و بی‌فرجام است. 

وی افزود: اروپایی‌ها نشان دادند که دربست تابع آمریکایی‌ها هستند و هیچ استقلالی ندارند و قطعنامه شورای حکام یک لکه ننگ برای اروپایی‌هاست و آنها را به عنوان غلام حلقه به گوش آمریکایی‌ها در افکار عمومی جهان به نمایش می‌گذارد. 

انتهای پیام/


این خبر را هم ببینید:  رأی اعتماد هیئت وزیران به سه استاندار منتخب کشور