پایگاه خبری جامعه نیوز دیگر بروز رسانی نمی شود و از این پس اخبار را در پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین دنبال کنید - رفتن به پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین
عضو فراکسیون روحانیت مجلس: اگر کشورها جلوی رفتار ضدایرانی آمریکا نایستند، نوبت به آنها هم خواهد رسید - پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

اخبار ویژه

عضو فراکسیون روحانیت مجلس: اگر کشورها جلوی رفتار ضدایرانی آمریکا نایستند، نوبت به آنها هم خواهد رسید

حجت‌الاسلام مجید نصیرایی نماینده مردم فردوس در مجلس شورای اسلامی، در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، با اشاره به تلاش آمریکا برای فعال‌سازی مکانیسم ماشه علیه ایران، گفت: کشورهای جهان باید جلوی این اقدام آمریکا بایستند و اگر این کار را نکنند، قطعا باید بدانند که بعد از ایران نوبت آنها خواهد بود و آمریکا این رویه را در مورد آنها نیز در پیش خواهد گرفت.

وی افزود: اینطور نیست که ایران اولین و آخرین کشوری باشد که آمریکا اینگونه مواضع خصمانه را علیه‌اش اتخاذ می‌کند، قطعاً بعد از ایران نوبت به دیگر کشورها چه شرقی و چه غربی خواهد رسید.

نماینده مردم فردوس در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: اگر این اتفاق در مورد ایران بیفتد و مکانیسم ماشه علیه ایران فعال شود، از این پس هر کشوری که در دنیا بخواهد روی پای خود بایستد و بخواهد مستقل باشد و عزت داشته باشد و بخواهد بر منابع خود حاکمیت ملی داشته باشد، فردا آمریکا به سراغ آنها نیز خواهد رفت و رفتار مشابهی را نیز با آنها خواهد داشت.

نصیرایی خاطرنشان کرد: اگر جلوی آمریکا گرفته نشود، آمریکا دیگر ا جازه نخواهد داد که کشوری بخواهد مستقل باشد. آمریکایی‌ها می‌خواهند که همه دنیا مستعمره آنها باشند و هیچ‌کس بدون اجازه و اراده آنها پیشرفته داشته باشد.

وی افزود: این موضوع مکانیسم ماشه محکی برای کشورهایی است که مدعی حمایت از آزادی و استقلال هستند و این کشورها در این ماجرا باید موضع‌شان را شفاف و صریح اعلام کنند و نسبت به این رفتار آمریکایی‌ها موضع بگیرند و در مقابل آنها بایستند. 

این خبر را هم ببینید:  دستکاری ارقام قرارداد‌ موجر و مستاجر برای دور زدن مصوبه ستاد کرونا/ مجلس به دنبال غنی کردن بسته‌ پیشنهادی مسکن

انتهای پیام/