رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 2 خبر


  • شنبه ۳ آبان ۱۳۹۹
  • السبت ۷ ربيع أول ۱۴۴۲
  • 2020 Saturday 24 October
اوقات شرعی

حجت‌الاسلام مجید نصیرایی نماینده مردم فردوس در مجلس شورای اسلامی، در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، با اشاره به تلاش آمریکا برای فعال‌سازی مکانیسم ماشه علیه ایران، گفت: کشورهای جهان باید جلوی این اقدام آمریکا بایستند و اگر این کار را نکنند، قطعا باید بدانند که بعد از ایران نوبت آنها خواهد بود و […]

حجت‌الاسلام مجید نصیرایی نماینده مردم فردوس در مجلس شورای اسلامی، در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، با اشاره به تلاش آمریکا برای فعال‌سازی مکانیسم ماشه علیه ایران، گفت: کشورهای جهان باید جلوی این اقدام آمریکا بایستند و اگر این کار را نکنند، قطعا باید بدانند که بعد از ایران نوبت آنها خواهد بود و آمریکا این رویه را در مورد آنها نیز در پیش خواهد گرفت.

وی افزود: اینطور نیست که ایران اولین و آخرین کشوری باشد که آمریکا اینگونه مواضع خصمانه را علیه‌اش اتخاذ می‌کند، قطعاً بعد از ایران نوبت به دیگر کشورها چه شرقی و چه غربی خواهد رسید.

نماینده مردم فردوس در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: اگر این اتفاق در مورد ایران بیفتد و مکانیسم ماشه علیه ایران فعال شود، از این پس هر کشوری که در دنیا بخواهد روی پای خود بایستد و بخواهد مستقل باشد و عزت داشته باشد و بخواهد بر منابع خود حاکمیت ملی داشته باشد، فردا آمریکا به سراغ آنها نیز خواهد رفت و رفتار مشابهی را نیز با آنها خواهد داشت.

نصیرایی خاطرنشان کرد: اگر جلوی آمریکا گرفته نشود، آمریکا دیگر ا جازه نخواهد داد که کشوری بخواهد مستقل باشد. آمریکایی‌ها می‌خواهند که همه دنیا مستعمره آنها باشند و هیچ‌کس بدون اجازه و اراده آنها پیشرفته داشته باشد.

وی افزود: این موضوع مکانیسم ماشه محکی برای کشورهایی است که مدعی حمایت از آزادی و استقلال هستند و این کشورها در این ماجرا باید موضع‌شان را شفاف و صریح اعلام کنند و نسبت به این رفتار آمریکایی‌ها موضع بگیرند و در مقابل آنها بایستند. 

انتهای پیام/


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها