پایگاه خبری جامعه نیوز دیگر بروز رسانی نمی شود و از این پس اخبار را در پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین دنبال کنید - رفتن به پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین
عضو ارشد حماس: اروپایی‌ها از ما خواستند که شلیک موشک‌ها را متوقف کنیم - پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

سرخط اخبار روز

عضو ارشد حماس: اروپایی‌ها از ما خواستند که شلیک موشک‌ها را متوقف کنیم

به گزارش جامعه نیوز:

 عضو ارشد حماس: اروپایی‌ها از ما خواستند که شلیک موشک‌ها را متوقف کنیم

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، «موسی ابومرزوق» عضو ارشد جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس)، امروز (چهارشنبه)، خبر داد که طرف‌های اروپایی از این جنبش خواسته‌اند که حملات خود را متوقف کنند.

به گزارش خبرگزاری فلسطینی «شهاب»، عضو ارشد حماس در این خصوص گفت: «اروپایی‌ها با ما ارتباط برقرار کردند و به ما ابلاغ کردند که موشک‌های کوتاه‌برد خود را متوقف کنیم در غیر این صورت آن‌ها در سازندگی غزه مشارکت نخواهد کرد».

ابو مرزوق افزود: «به آن‌ها گفتم که  [شلیک] موشک‌های کوتاه‌برد را متوقف می‌کنیم و از موشک‌های دوربُرد استفاده خواهیم کرد».

این اظهارات در حالی بیان شده است که رسانه‌های خبری بعدازظهر امروز از از سرگرفته شدن حملات راکتی گسترده گروه‌‌های مقاومت علیه شهرک‌های صهیونیستی خبر دادند.

شامگاه روز گذشته نیز«کتائب القسام» شاخه نظامی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین در پیامی تصویری پس از حمله راکتی گسترده به شهرهای عسقلان و اشدود اشغالی به رژیم صهیونیستی هشدار حمله به تل‌آویو را داد که پانزده دقیقه مانده به پایان ضرب‌الاجل تعیین‌شده ۱۳۰ موشک به سمت این شهر روانه کرد.

منابع صهیونیستی بامداد امروز نیز از حمله موشکی گسترده گروه‌های مقاومت به تل‌آویو خبر دادند که «ابوعبیده» سخنگوی نظامی القسام در بیانیه‌ای اعلام کرد که در این حمله برای نخستن بار از موشک‌های SH85 استفاده شده است.

مطابق با گزارش منابع صهیونیستی در حملات موشکی و راکتی مقاومت به بخش‌های مختلفی از سرزمین‌های اشغالی پنج صهیونیست به هلاکت رسیده‌اند و بیش از صد نفر زخمی شده‌اند. 

این خبر را هم ببینید:  نزاع خانوادگی در شهر چمران یک کشته بر جای گذاشت/ قاتل دستگیر شد

در عین حال، رسانه‌های صهیونیستی از وارد شدن خسارت‌های گسترده به ساختمان‌های و تأسیسات در سرزمین‌های اشغالی خبر دادند.

انتهای پیام/