رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 55 خبر


  • شنبه ۲۸ فروردین ۱۴۰۰
  • السبت ۵ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Saturday 17 April

به گزارش جامعه نیوز:  عزیزی: آموزش و پرورش به صورت مخفیانه در حال اجرای سند ۲۰۳۰ است به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، ابراهیم عزیزی در نطق میان‌دستور خود در نشست علنی امروز (یکشنبه ۳۰ آذر ماه ۹۹) مجلس گفت: ایران عزیز به برکت اندیشه‌های بلند انقلاب اسلامی و ایثارگری‌های فرزندان برومندش در ادامه صدور […]

به گزارش جامعه نیوز:

 عزیزی: آموزش و پرورش به صورت مخفیانه در حال اجرای سند ۲۰۳۰ است

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، ابراهیم عزیزی در نطق میان‌دستور خود در نشست علنی امروز (یکشنبه ۳۰ آذر ماه ۹۹) مجلس گفت: ایران عزیز به برکت اندیشه‌های بلند انقلاب اسلامی و ایثارگری‌های فرزندان برومندش در ادامه صدور آرمان‌های انقلاب در حال پیشرفت است.

نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: بدون تردید شکست امروز نظام سلطه در این رویارویی  حاصل تدابیر دوراندیشانه رهبر فرزانه انقلاب اسلامی و مقاومت شجاعانه ملت ایران اسلامی و مقاومت ملت‌های مسلمان در منطقه به ویژه جریان انقلابی است.

وی افزود: بدون شک ادامه این راه مستلزم حل مشکلات اساسی و بهره‌گیری از توانمندی‌ها و ظرفیت‌های بی‌شمار داخلی و پرهیز از تمنای از بیگانه است.

عزیزی خاطرنشان کرد: قطعا تلاش بی‌وقفه همراه با اولویت‌بندی امور و پرهیز از اقدامات حاشیه‌ای توسط دولت و مجریان امور نیازمند این مقطع پیش روست. نگاه واقع‌بینانه به امر مهم اجرای قانون و پرهیز از قانون‌گریزی از جمله لوازم این مهم است.

نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: رویکرد ایستادگی تمام عیار همراه با عقلانیت و با رویکرد مردم محوری، در مقابل زیاده‌خواهی‌های نظام سلطه و با بهره‌گیری از ظرفیت دیپلماسی انقلابی می‌تواند تأمین کننده اراده ملت ایران و مردم منطقه باشد.

وی افزود: آنچه در حال حاضر شاهد آن هستیم؛ ارسال بودجه‌ای که بیشترین تکیه را بر نفت دارد و موجبات تورم افسارگسیخته، کسری شدید بودجه و پیش فروش آینده را فراهم کرده و هیچ توجیهی ندارد.

این خبر را هم ببینید:  حسینی: دولتمردان درباره وضعیت معیشتی مردم پاسخگو باشند

عزیزی خاطرنشان کرد: در حوزه اقتصاد مقاومتی علیرغم تاکیدات رهبر فرزانه انقلاب و در خصوص عملیاتی شدن آن، شاهد اقدام موثری نیستیم و تقریبا ستاد منفعل و فاقد خروجی است.

نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: امروز نیازمند پرهیز از رفتارهای اختلاف برانگیز هستیم  این مهم با مقابله دولت با مجلس راه به جایی ن خواهد برد.

وی افزود: آموزش و پرورش در یک اقدام مخفیانه و برخلاف تدابیر نظام اسلامی در حال اجرای سند ننگین ۲۰۳۰ است و سند تحول بنیادین آموزش و پرورش را به حاشیه برده است. وقتی این اقدام آموزش و پرورش با به‌کارگیری عناصر ناکارآمد و ضعیف می‌بینیم و نیز وقتی مشاهده می‌کنیم سیاست‌زدگی بر تعلیم و تربیت کشور غالب شده، باید بپذیریم تربیت کادر ۵۰ ساله دوم انقلاب اسلامی امری غیرممکن خواهد بود و امید آنکه دولت و مجلس فکری عاجل برای آموزش و پرورش کشور داشته باشند.

عزیزی خاطرنشان کرد: سزاوار است دولت برای پروژه‌های بزرگ و محرک کشور تصمیم عاجل بگیرد. امروز استان‌های بزرگ کشور همچون فارس،‌ با مشکل کم‌آبی، عدم توجه به حمل و نقل ریلی و پروژه‌های آزادراهی است.

نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: عدم تأمین کالاهای اساسی و توزیع نامناسب آن رنجی مضاعف را بر مردم عزیز تحمیل کرده که نیازمند اراده دولت برای حل این مشکلات اساسی است.

انتهای پیام/‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌  


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها