رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • یکشنبه ۶ مهر ۱۳۹۹
  • الأحد ۹ صفر ۱۴۴۲
  • 2020 Sunday 27 September
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز: عزاداری منظم هیأت‌ها در بین‌الحرمین برای جلوگیری از کرونا+فیلم به گزارش خبرنگار حج و زیارت خبرگزاری فارس، هیأت‌های مختلف کربلا در چهارمین روز از ماه محرم، دسته‌های عزاداری برپا کردند و هر کدام با توجه به برنامه‌ریزی قبلی و با نظم به حرم امام حسین (ع) و حضرت عباس (ع) مشرف […]

به گزارش جامعه نیوز:

عزاداری منظم هیأت‌ها در بین‌الحرمین برای جلوگیری از کرونا+فیلم

به گزارش خبرنگار حج و زیارت خبرگزاری فارس، هیأت‌های مختلف کربلا در چهارمین روز از ماه محرم، دسته‌های عزاداری برپا کردند و هر کدام با توجه به برنامه‌ریزی قبلی و با نظم به حرم امام حسین (ع) و حضرت عباس (ع) مشرف شدند.

همچنین با توجه به علامتگذاری در بین‌الحرمین به منظور رعایت فاصله برای جلوگیری از شیوع کرونا، متولیان دسته‌های عزاداری به خوبی اقدام به کنترل عزاداران می‌کنند، تا مبادا مشکلی در حین برپایی مراسم عزاداری به وجود بیاید.

در روزهای زوج ماه محرم هیأت‌ها از سمت حرم حضرت عباس (ع) یعنی منطقه باب الخان حرکت کرده و پس از گذر از باب الطاق، باب السلالمه، صنف الصفارین، والمخیم از محدوده حرم خارج می‌شوند.

همچنین در خارج از بین‌الحرمین، مسیری با خط های سفید رنگ برای حرکت دسته‌های عزاداری مشخص شده است تا زائران و عزاداران در مسیرهای تعیین شده حرکت کنند.

در ادامه فیلمی از حرکت دسته عزاداری یکی از هیأت‌های کربلا با رعایت فاصله و نظم به منظور جلوگیری از شیوع کرونا که ساعاتی پیش در بین‌الحرمین برپا شد، مشاهده می‌کنید: 

 

 

انتهای پیام/


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها