رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • دوشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۹
  • الإثنين ۳ صفر ۱۴۴۲
  • 2020 Monday 21 September
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  عرف تاکید کرد: تذکر به برخی شعب برای رعایت دقیق پروتکل‌های بهداشتی به گزارش خبرنگار حوزه دولت جمال عرف رئیس ستاد انتخابات کشور در ستاد انتخابات کشور و در جمع خبرنگاران گفت: امروز در ۱۰ حوزه انتخابیه انتخابات برگزار می‌کنیم و طبق گزارشات واصله مشکل خاصی نبوده است. وی ادامه داد: […]

به گزارش جامعه نیوز:

 عرف تاکید کرد: تذکر به برخی شعب برای رعایت دقیق پروتکل‌های بهداشتی

به گزارش خبرنگار حوزه دولت جمال عرف رئیس ستاد انتخابات کشور در ستاد انتخابات کشور و در جمع خبرنگاران گفت: امروز در ۱۰ حوزه انتخابیه انتخابات برگزار می‌کنیم و طبق گزارشات واصله مشکل خاصی نبوده است.

وی ادامه داد: در ابتدای شروع انتخابات در ساعات اولیه در بعضی از شعب تاخیراتی بود که به سرعت مشکل رفع شد و الان هم همه شعب آنلاین و بر خط هستند. در این دوره اکثریت نسبی به مجلس راه پیدا می‌کند و توصیه می‌کنم به مردم از حق قانونی خود استفاده کنندو مشارکت کنند و آن کسی را که قرار است چهار سال برای آن‌ها در مجلس نمایندگی کند را انتخاب کنند.

رئیس ستاد انتخابات کشور تصریح کرد: آن چیزی که برای ما مهم است رعایت پروتکل‌های بهداشتی است. در سرکشی صبح امروزی که از حوزه البرز یعنی حوزه انتخابیه کرج، اشتهارد و فردیس داشتم تاکید بر رعایت پروتکل‌ها بود. در برخی از شعب که به صورت نسبی پروتکل‌ها را رعایت می‌کردند تاکید کردیم که به طور کامل پروتکل‌ها انجام شود.

عرف خاطر نشان کرد: سلامتی مردم برای ما اصل است و ان شالله مشارکت هم خواهند کرد. ما با موکول شدن حوزه انتخابیه میانه به انتخابات ۱۴۰۰ عملا شش حوزه را از مجلس خواهیم داشت که از نظر وزارت کشور از آن تعداد ۵ حوزه میاندوره‌ای صورت می‌گیرد و پیشنهاد ما در حوزه آخر این است که مرحله دوم در آن صورت گیرد لذا این موضوع را به شورای نگهبان پیشنهاد می‌دهیم و ادله خود را به آن‌ها ارائه می‌کنیم. ان شا الله آنجا هم بررسی خواهند کرد و حقی از کسی ضایع نشود.

وی در مورد تفاوت انتخابات میان‌دوره‌ای و مرحله دوم گفت: در میاندوره‌ای افراد از نو ثبت نام می‌کنند و بعد از تایید شدن یک جمعی در انتخابات حاضر می‌شوند اما در مرحله دوم، دو نفری که مردم یکبار آن‌ها را انتخاب کرده‌اند با هم رقابت می‌کنند.

انتهای پیام/


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها