رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • سه شنبه ۲۴ فروردین ۱۴۰۰
  • الثلاثاء ۱ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Tuesday 13 April
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز: عرضه اولیه لیزینگ پارسیان چهارشنبه انجام می‌شود/ زمان ارائه سفارش محمود گودرزی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس، گفت:‌ روز چهارشنبه ۱۸ تیر عرضه اولیه سهام شرکت لیزینگ پارسیان در نماد «ولپارس» انجام می‌شود، البته سفارش گیری برای این عرضه اولیه از روز سه‌شنبه ساعت ۱۳ تا ۱۶ انجام می‌شود. […]

به گزارش جامعه نیوز:

عرضه اولیه لیزینگ پارسیان چهارشنبه انجام می‌شود/ زمان ارائه سفارش

محمود گودرزی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس، گفت:‌ روز چهارشنبه ۱۸ تیر عرضه اولیه سهام شرکت لیزینگ پارسیان در نماد «ولپارس» انجام می‌شود، البته سفارش گیری برای این عرضه اولیه از روز سه‌شنبه ساعت ۱۳ تا ۱۶ انجام می‌شود.

همچنین در روز چهارشنبه هم از ساعت ۸ تا ۱۰ ونیم صبح سفارش گیری برای خرید عرضه اولیه سهام لیزینگ پارسیان انجام می‌شود.

وی با بیان اینکه تقاضا برای خرید سهام عرضه اولیه سهام لیزینگ پارسیان به روش ثبت سفارش خواهد بود، گفت: در مورد اینکه چه تعداد در این عرضه اولیه شرکت می‌کنند،‌گفت:‌آخرین عرضه اولیه در بورس ۴ و نیم میلیون نفر شرکت کردند.

معاون بازار بورس اوراق بهادار تهران در پاسخ به اینکه ۱۷۸۶ نفر از خوانندگان سامانه «فارس من» با ثبت موضوع «درخواست حل مشکل هسته معاملات بورس» از کند بودن هسته معاملات بورس به ویژه در روز انجام عرضه‌های اولیه شکایت دارند، گفت: دقیقا به خاطر این مسئله است که سهامداران راحت‌تر بتوانند سفارش خرید عرضه اولیه را ارسال کنند لذا روز سه‌شنبه قبل از عرضه اولیه از ساعت ۱۳ تا ۱۶ و روز چهارشنبه از ساعت ۸ تا ۱۰ و نیم سفارش گیری برای خرید سهام عرضه اولیه لیزینگ پارسیان انجام می‌شود.

به گزارش فارس تعداد ۳۴۱۵ نفر از مخاطبان سامانه «فارس من» با ثبت موضوع «رفع مشکلات بورس و ارتقای هسته معاملات» و تعداد ۴۶۱ نفر از مخاطبان با ثبت موضع «حل مشکلات بورسی؛ کندی هسته معاملات» و تعداد ۳۱۱ نفر با ثبت موضوع «مشکل هسته معاملاتی بورس چه زمان حل می‌شود؟» خواستار پیگیری موضوع و پاسخ مسئولان شدند.

این خبر را هم ببینید:  وزیر دفاع وارد مسکو شد/ حاتمی: انتقال فناوری‌های دفاعی در این سفر بررسی خواهد شد

انتهای پیام/ب


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها