پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

سرخط اخبار روز

عبدی: «در کنار پروانه ها» بافت مذهبی دارد/ قهرمانی که به بلوغ می رسد

به گزارش جامعه نیوز:

 عبدی: «در کنار پروانه ها» بافت مذهبی دارد/ قهرمانی که به بلوغ می رسد

«امیرمحمد عبدی» نویسنده سریال «در کنار پروانه ها» در گفت و گو با خبرنگار رادیو و تلویزیون خبرگزاری فارس، درباره این سریال گفت: قصه این سریال در ماه محرم اتفاق می افتد و بافت مذهبی دارد. اما اینطور نیست که به طور مستقیم به ماه محرم ربط داشته باشد.

وی ادامه داد: داستان ما درباره تغییرات یک آدم است که بر اثر اتفاقی تلنگری می خورد و دچار تغییر می شود. در اصل قصه ای درباره رشد و بلوغ یک انسان است و قهرمان ما رهی به بلوغی می رسد که همه ما دوست داریم تجربه اش کنیم. 

این نویسنده درباره اینکه آیا مسائل روز در این قصه جایی دارند؟ بیان داشت: بله اما اینطور نیست که بخواهیم نقد و شکایتی کنیم حتی مشکلات مالی نیز در قصه تنیده شده است اما ماجرای کلی درباره مشکلات مالی نیست. 

به گزارش فارس سریال محرمی در کنار پروانه ها در ۳۰ قسمت برای ماه محرم در شبکه دو تهیه و تولید می شود.

در خلاصه داستان آمده است: مشکلا پی در پی در زندگی از رهی که از بیماری حاد قلبی در رنج است جوانی نا امید ساخته است. او برای نجات تنها دلخوشی اش که خواهرش است طعمه نقشه ای می شود که …

سایر عوامل سریال عبارتنداز: تهیه کننده بهروز مفید، کارگردان: داریوش یاری،
نویسندگان:  علی حمیدنژاد-  سید حسن حسینی، سرپرست نویسندگان :امیرمحمد عبدی، نویسنده سینمایی تحسین شده لاک قرمز و سعید عبدی، بازیگران: پروانه معصومی،  برزو ارجمند ،بیتا سحرخیز، سامرند معروفی، محمود جعفری، نسرین بابایی، 
 نگار عابدی، شهین تسلیمی، وحید رحیمیان، النازاسماعیلی.دستیار یک کارگردان: احمد میرمحمدی،برنامه ریز: سید عباس بهبودی، مدیر فیلمبرداری: حسین ناظریان،منشی صحنه: ایلار تقوی، طراح چهره پرداز : آرمین اسماعیلی، چهره پردازی: پریسا نیک خصلت، عکاس: فرزاد اسدیان ، مدیر صدابرداری:محمد مرتضایی، طراح لباس و صحنه: سعید آهنگرانی،  مدیر تولید: حسین باقریان، مدیر تدارکات، مسعود مهدوی. مدیر امورمالی: فریبا قشلاقی، روابط عمومی: سپیده کامرانی فر.

این خبر را هم ببینید:  یک مداح: فحش‌خورم مََلَس نیست که رئیس جمهور شوم!

انتهای پیام/
 


LEAVE A RESPONSE

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *