رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • دوشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الإثنين ۲۸ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Monday 10 May

به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز، حمید عبداللهی در نشست خبری پیش از بازی مقابل الشارجه، اظهار داشت: به تیم حریف بابت صعود از مرحله گروهی تبریک می‌گویم. در این مدت تلاش کردیم بر روی کار خودمان تمرکز کنیم. بازی کردن در فاصله سه روز یکبار، کار سختی بود و فشار زیادی به بازیکنان تیم‌ها […]

به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز، حمید عبداللهی در نشست خبری پیش از بازی مقابل الشارجه، اظهار داشت: به تیم حریف بابت صعود از مرحله گروهی تبریک می‌گویم. در این مدت تلاش کردیم بر روی کار خودمان تمرکز کنیم. بازی کردن در فاصله سه روز یکبار، کار سختی بود و فشار زیادی به بازیکنان تیم‌ها آورد. 

وی افزود: ما فقط فرصت تمرکز بر روی ریکاوری را داشتیم و با تمام وجود تلاش کردیم. فردا هم با تمام وجود برای صعود تلاش خواهیم کرد و راهی جز پیروزی نداریم. همگی هم قسم شدیم که برنده این دیدار شویم. به بازیکنان‌مان ایمان کامل داریم. فردا با تمرکز بالا قطعاً برای پیروزی به میدان می‌رویم.

مربی تیم تراکتور خاطرنشان کرد: در بازی نخست‌مان در این مسابقات سه گل زدیم و در بقیه بازی‌ها بیشتر بر روی کارهای دفاعی متمرکز شدیم و در همه بازی‌ها هم فرصت گلزنی داشتیم. فردا با تفکری جدید و تغییرات مقابل شارجه به میدان می‌رویم تا برنده شویم.

انتهای پیام/۶۰۰۱۷


این خبر را هم ببینید:  کاهش دمای هوا و رگبار باران در غالب مناطق استان اردبیل

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها