پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

اخبار ویژه سرخط اخبار روز

عباس‌زاده مشکینی: صهیونیست‌ها در قفقاز توهم جبران شکست سوریه را دارند

به گزارش جامعه نیوز:

 عباس‌زاده مشکینی: صهیونیست‌ها در قفقاز توهم جبران شکست سوریه را دارند

محمود عباس‌زاده مشکینی نماینده مردم مشکین‌شهر در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس گفت: آمریکایی‌ها و صهیونیست‌ها که در سوریه و لبنان شکست مفتضحانه‌ای را از ایران متحمل شدند حال در قفقاز در توهم جبران شکست‌های قبلی خود هستند.

وی افزود: آنها به خیال خود می‌خواهند نقشه منطقه را تغییر بدهند اما چه آمریکایی و صهیونیست‌ها و چه دولت آذربایجان همگی باید بدانند که این کار شدنی نیست و در صورتی که بخواهند در این مسیر حرکت کنند هزینه‌های سنگینی را خواهند پرداخت.

عضو هیأت رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اظهار داشت: اینکه کشوری مثل آذربایجان می‌خواهد امنیت خود را با تکیه بر بیگانگان تأمین کند باید بداند که سیلی سختی خواهد خورد.

عباس‌زاده مشکینی خاطرنشان کرد: اگر کشوری مثل آذربایجان به دنبال تأمین امنیت خود است می‌تواند با همسایه قوی و قدرتمندی مثل جمهوری اسلامی ایران تکیه کند که همواره از آذربایجان حمایت کرده و از این پس نیز اگر آذربایجان میسر صحیح را ادامه دهد حمایت خواهد کرد.

وی افزود: چه علی‌اف و چه سردمداران دیگر کشورهای همسایه ایران می‌توانند برای تأمین امنیت‌شان روی کمک‌های ایران حساب باز کنند و البته این را هم بدانند که اگر پای کشور ثالثی را به منطقه باز کنند نه تنها این کار برای‌شان امنیتی به همراه نخواهد داشت بلکه هزینه‌های زیادی را هم به آنها تحمیل خواهد کرد.

انتهای پیام/


این خبر را هم ببینید:  ابلاغ مناسبت‌های شاخص دفاع مقدس و مقاومت به مدیران سمنان

LEAVE A RESPONSE

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *