رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • چهارشنبه ۲۵ فروردین ۱۴۰۰
  • الأربعاء ۲ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Wednesday 14 April
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  طرح کمیسیون آیین نامه برای مدیریت زمان در بررسی طرح‌ها در صحن مجلس سمیه محمودی نماینده شهرضا در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، گفت: کمیسیون آیین نامه طرحی را تدوین کرده که به دنبال مدیریت زمان در هنگام بررسی طرح‌ها در صحن مجلس است. وی افزود: […]

به گزارش جامعه نیوز:

 طرح کمیسیون آیین نامه برای مدیریت زمان در بررسی طرح‌ها در صحن مجلس

سمیه محمودی نماینده شهرضا در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، گفت: کمیسیون آیین نامه طرحی را تدوین کرده که به دنبال مدیریت زمان در هنگام بررسی طرح‌ها در صحن مجلس است.

وی افزود: طرح پیشنهاد‌ات نمایندگان در شرایط فعلی در زمان بررسی طرح‌ها در صحن مجلس باعث شده تا کار بررسی و تصویب طرح‌ها زمان‌بر باشد و بعضا پیش می‌آید که نتیجه کار کارشناسی یک کمیسیون در یک مدت طولانی با یک پیشنهاد نماینده در صحن مجلس و رأی به آن پیشنهاد کنار گذاشته می‌شود.

سخنگوی کمیسیون تدوین آیین نامه مجلس اظهار داشت: در طرح جدید کمیسیون آیین نامه نمایندگان پیشنهاد‌ات خود را در سامانه ثبت می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کنند و نمایندگان دیگر در سامانه به این پیشنهاد رأی می‌دهند و هر پیشنهادی که در سامانه توسط نمایندگان بیشترین رأی را آورده باشد اجازه طرح در صحن مجلس را پیدا می‌کند.

محمودی خاطرنشان کرد: در صورت تصویب این طرح و اجرای آن دیگر بررسی و تصویب طرح‌ها زمان بر نخواهد بود و کار صحن در این زمینه با سرعت بیشتری پیش خواهد رفت.

انتهای پیام/‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌


این خبر را هم ببینید:  انتخاب اعضای کمیسیون عمران برای عضویت در کمیسیون تلفیق بودجه ۱۴۰۰

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها