رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 9 خبر


  • چهارشنبه ۲ مهر ۱۳۹۹
  • الأربعاء ۵ صفر ۱۴۴۲
  • 2020 Wednesday 23 September
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  طرح مجلس برای تامین خوابگاه دانشجویان متأهل حجت‌الاسلام مجید نصیرایی نماینده مردم طبس در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس با اشاره به نشست امروز عصر کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: در این جلسه بنا بود تا مسعود سلطانی‌فر وزیر ورزش و جوانان برای پاسخ به هفت فقره […]

به گزارش جامعه نیوز:

 طرح مجلس برای تامین خوابگاه دانشجویان متأهل

حجت‌الاسلام مجید نصیرایی نماینده مردم طبس در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس با اشاره به نشست امروز عصر کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: در این جلسه بنا بود تا مسعود سلطانی‌فر وزیر ورزش و جوانان برای پاسخ به هفت فقره به سؤال نمایندگان در کمیسیون حاضر شود که به دلیل درخواست نمایندگان سؤال کننده برگزاری جلسه سؤال از وزیر به زمان دیگری موکول شد.

وی افزود: در جلسه امروز عصر ادامه رسیدگی به طرح جمعیت و تعالی خانواده در دستور قرار گرفت و موارد دیگری از این طرح در کمیسیون به بحث گذاشته شد.

سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس اظهار داشت: در طرح جمعیت و تعالی خانواده موضوع تأمین خوابگاه‌های متأهلی برای دانشجویان متأهل در نظر گرفته شده و مسکن به این شکل برای آنها پیش‌بینی شده است.

نصیرایی خاطرنشان کرد: البته در مورد مسائل مطرح شده در ارتباط با طرح جمعیت و تعالی خانواده رأی‌گیری نشده و رأی‌گیری درباره همه مواد طرح در آخرین جلسه بررسی انجام خواهد شد.

انتهای پیام/


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها