رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 32 خبر


  • سه شنبه ۴ آذر ۱۳۹۹
  • الثلاثاء ۸ ربيع ثاني ۱۴۴۲
  • 2020 Tuesday 24 November
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  طرح سوت‌زنی هفته آینده در دستورکار کمیسیون قضایی قرار می‌گیرد حجت‌الاسلام حسن نوروزی نماینده مردم رباط کریم در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، گفت: طرح سوت‌زنی هفته آینده در دستورکار کمیسیون قضایی مجلس قرار می‌گیرد. وی افزود: بر اساس این طرح حمایت‌های اطلاعاتی، امنیتی و شغلی […]

به گزارش جامعه نیوز:

 طرح سوت‌زنی هفته آینده در دستورکار کمیسیون قضایی قرار می‌گیرد

حجت‌الاسلام حسن نوروزی نماینده مردم رباط کریم در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، گفت: طرح سوت‌زنی هفته آینده در دستورکار کمیسیون قضایی مجلس قرار می‌گیرد.

وی افزود: بر اساس این طرح حمایت‌های اطلاعاتی، امنیتی و شغلی به طور کامل از کسانی که فساد را افشا می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کنند، به عمل می‌آید و برای افشاکنندگان فساد جایزه و هدیه‌ای هم در نظر گرفته شده است.

نایب رئیس کمیسیون قضایی مجلس اظهار داشت: بر اساس این طرح ۱۰ درصد از اموال کشف‌شده به عنوان هدیه در اختیار کسی که فساد مالی را افشا کند قرار می‌گیرد.

نوروزی خاطرنشان کرد: همچنین در جلسه هفته آینده کمیسیون طرح قانون مهریه در دستورکار کمیسیون قرار خواهد داشت و مورد رسیدگی قرار خواهد گرفت.

وی افزود: بر اساس این طرح کسی که محکوم به پرداخت مهریه است زندان نمی‌رود و اگر دارایی دارد، دارایی وی فروخته و مهریه از آن طریق پرداخت می‌شود که اثبات داشتن مال و اموال فرد محکوم برعهده زوجه است.

نایب رئیس کمیسیون قضایی مجلس در پایان گفت: همچنین بر اساس این طرح اگر فرد محکوم به پرداخت مهری مال و اموالی نداشته باشد، بخشی از حقوق وی به صورت ماهانه برای مهریه پرداخت می‌شود و این که چه مقدار از این حقوق برای مهریه پرداخت شود به تشخیص قاضی بازمی‌گردد.

انتهای پیام/‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها