رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 19 خبر


  • جمعه ۱۴ آذر ۱۳۹۹
  • الجمعة ۱۸ ربيع ثاني ۱۴۴۲
  • 2020 Friday 4 December
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  طرح دو فوریتی الزام دولت به دعوت از رؤسای کمیسیون‌های بهداشت و شوراهای مجلس در ستاد ملی مقابله با کرونا حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده مردم شاهین‌شهر در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس گفت: طرح دو فوریتی الزام دولت به دعوت از رؤسای کمیسیون‌های تخصصی بهداشت و […]

به گزارش جامعه نیوز:

 طرح دو فوریتی الزام دولت به دعوت از رؤسای کمیسیون‌های بهداشت و شوراهای مجلس در ستاد ملی مقابله با کرونا

حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده مردم شاهین‌شهر در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس گفت: طرح دو فوریتی الزام دولت به دعوت از رؤسای کمیسیون‌های تخصصی بهداشت و درمان و شوراهای مجلس برای حضور در جلسات ستاد ملی مقابله با کرونا در مجلس کلید خورد.

وی افزود: براساس این طرح دولت ملزم شد تا با هدف همکاری و همچنین نظارت مجلس بر عملکرد ستاد ملی مقابله با کرونا از رؤسای کمیسیون‌های بهداشت و شوراهای مجلس برای حضور در این ستاد دعوت به عمل آورد.

عضو هیأت رئیسه مجلس اظهار داشت: براساس این طرح رئیس جمهور باید ۲۴ ساعت قبل از برگزاری جلسه ستاد از رؤساهای کمیسیون‌های مذکور برای شرکت در جلسه ستاد دعوت به عمل آورد و دستور کار جلسه را نیز به اطلاع آنها برساند.

حاجی دلیگانی خاطرنشان کرد:‌ براساس این طرح چنانچه رئیس جمهور از این امر استنکاف ورزد طبق قانون مجازات اسلامی مجازات خواهد شد.

انتهای پیام/


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها