رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 100 خبر


  • یکشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۹
  • الأحد ۲ صفر ۱۴۴۲
  • 2020 Sunday 20 September
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  طرح دو فوریتی اصلاح قیمت خرید تضمینی گندم در مجلس تصویب شد به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، نمایندگان مجلس شورای اسلامی امروز (یکشنبه ۲۳ شهریور)  در جلسه علنی با دو فوریت طرح اصلاح قیمت خرید تضمینی گندم موافقت کردند. از ۲۳۵ نماینده حاضر در صحن مجلس ۲۰۷ نماینده با دو […]

به گزارش جامعه نیوز:

 طرح دو فوریتی اصلاح قیمت خرید تضمینی گندم در مجلس تصویب شد

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، نمایندگان مجلس شورای اسلامی امروز (یکشنبه ۲۳ شهریور)  در جلسه علنی با دو فوریت طرح اصلاح قیمت خرید تضمینی گندم موافقت کردند.

از ۲۳۵ نماینده حاضر در صحن مجلس ۲۰۷ نماینده با دو فوریت این طرح موافقت کردند که نشان از موافقت ۸۹ درصدی نمایندگان با دوفوریت این طرح است.

ساداتی‌نژاد  رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس در تشریح این طرح اعلام کرده بود که یک کیلو گندم وارداتی از خارج کشور بالای ۵ هزار تومان است و عملا با این کار به کشاورز خارجی یارانه داده می‌شود. ضمن اینکه با افزایش قیمت بذر، کود و سم قیمت تمام شده گندم بین ۴۵۰۰ تا ۴۶۰۰ تومان است. 

وی در پایان گفت: در طرح دو فوریتی اصلاح خرید تضمینی گندم شورای قیمت گذاری و سیاست گذاری حمایت محصولات اساسی کشاورزی که در آن رئیس سازمان نظام صنفی کشاورزی، یک کشاورز خبره و نمایندگان ناظر مجلس حضور دارند قیمت نهایی و واقعی خرید تضمینی را مشخص خواهند کرد.

انتهای پیام


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها