رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • چهارشنبه ۹ مهر ۱۳۹۹
  • الأربعاء ۱۲ صفر ۱۴۴۲
  • 2020 Wednesday 30 September
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  طرح جهش تولید مسکن نباید دو فوریتی بررسی شود به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، جعفر قادری نماینده مردم شیراز در مجلس امروز (چهارشنبه ۱۹ شهریور) در صحن علنی مجلس در مخالفت با دو فوریت طرح جهش تولید مسکن، اظهار داشت: در اهمیت مسکن کسی شک و تردیدی ندارد و بنده […]

به گزارش جامعه نیوز:

 طرح جهش تولید مسکن نباید دو فوریتی بررسی شود

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، جعفر قادری نماینده مردم شیراز در مجلس امروز (چهارشنبه ۱۹ شهریور) در صحن علنی مجلس در مخالفت با دو فوریت طرح جهش تولید مسکن، اظهار داشت: در اهمیت مسکن کسی شک و تردیدی ندارد و بنده از امضا کنندگان این طرح هستم اما اینکه طرحی با ۵۰ ماده با دو فوریت ارائه شود اشتباه است.

وی افزود:‌طرح جهش تولید مسکن با ۵۰ ماده‌ای که دارد هم به کمیسیون برنامه بودجه، شوراهای اجتماعی، اقتصادی و شوراها مربوط می‌شود و نمی شود فقط در کمیسیون عمران مجلس بررسی کرد.

نماینده مردم شیراز در مجلس یادآور شد: در مورد طرح مالیات بر خانه‌های خالی تاکید داشتیم یک فوریت مطرح شود اما دیدید که اینگونه نشد و شورای نگهبان یک آرپی‌جی به وسط طرح زد و طرحی که یک صفحه بیشتر نبود سه صفحه ایراد گرفت.

قادری تاکید کرد: طرح جهش تولید مسکن به صورت یک فوریت ارائه و در کمیسیون‌های ذیربط بررسی شود، پیشنهاد ما است و امیدواریم دوستان توجه کنند.

انتهای پیام/


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها