رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • سه شنبه ۸ مهر ۱۳۹۹
  • الثلاثاء ۱۱ صفر ۱۴۴۲
  • 2020 Tuesday 29 September
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  طرح جمعیت تا پایان هفته در کمیسیون فرهنگی نهایی می شود حجت‌الاسلام مجید نصیرایی نماینده مردم فردوس در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی فارس، با اشاره به نشست امروز کمیسیون فرهنگی مجلس گفت:‌در جلسه امروز پیشنهادات مربوط به طرح جمعیت و تعالی خانواده مورد بحث و بررسی قرار […]

به گزارش جامعه نیوز:

 طرح جمعیت تا پایان هفته در کمیسیون فرهنگی نهایی می شود

حجت‌الاسلام مجید نصیرایی نماینده مردم فردوس در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی فارس، با اشاره به نشست امروز کمیسیون فرهنگی مجلس گفت:‌در جلسه امروز پیشنهادات مربوط به طرح جمعیت و تعالی خانواده مورد بحث و بررسی قرار گرفت. ضمن بررسی پیشنهادات جمع‌بندی طرح جمعیت و تعالی خانواده در  جلسه امروز انجام شد که به دلیل طولانی شدن مباحث این موضوع به جلسات بعد موکول شد.

سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس اظهار داشت: به دلیل تغییراتی که در هر جلسه در مسائل مطرح شده ایجاد می‌شود از طرح جزئیات مسائل مطرح شده در جریان بررسی طرح پرهیز می‌کنم و پس از نهایی شدن و جمع‌بندی طرح جزئیات آن را منتشر خواهیم کرد.

نصیرایی خاطرنشان کرد: کمیسیون در ساعت ۶ صبح روز سه‌شنبه ۲۵ شهریور ماه پیش از آغاز جلسه  علنی و عصر همان روز و نیز ساعت ۶ صبح چهارشنبه ۲۶ شهریور ماه جلسه خواهد داشت تا پایان هفته جاری جمع‌بندی و برای رسیدگی در صحن علنی مجلس به هیأت رئیسه ارسال شود.

انتهای پیام/


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها