پایگاه خبری جامعه نیوز دیگر بروز رسانی نمی شود و از این پس اخبار را در پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین دنبال کنید - رفتن به پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین
«طرح توسعه آموزش عمومی تفسیر قرآن کریم» در کشور راه‌اندازی می‌شود - پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

اخبار ویژه

«طرح توسعه آموزش عمومی تفسیر قرآن کریم» در کشور راه‌اندازی می‌شود

به گزارش جامعه نیوز:

«طرح توسعه آموزش عمومی تفسیر قرآن کریم» در کشور راه‌اندازی می‌شود

به گزارش خبرگزاری فارس طرح توسعه آموزش عمومی تفسیر قرآن کریم از سوی سازمان تبلیغات اسلامی با مشارکت و همکاری سازمان دارالقرآن الکریم و بنیاد تفسیر حجت‌الاسلام قرائتی در سطح کشور راه‌اندازی می‌شود.

طی جلسه‌ای با حضور حجت‌الاسلام قرائتی، رئیس ستاد اقامه نماز، حجت‌الاسلام محمد قمی، رئیس سازمان تبلیغات اسلامی، حجت‌الاسلام والمسلمین مصطفی جلالی معاون امور فرهنگی و تبلیغ سازمان تبلیغات اسلامی و حجت‌الاسلام مهدی اخوان‌صباغ، رئیس سازمان دارالقرآن الکریم در محل ستاد اقامه نماز برگزار شد، مقرر شد تا با همکاری سه نهاد مذکور، طرح توسعه آموزش عمومی تفسیر قرآن کریم در کشور راه‌اندازی شود.

در این راستا، مقرر شد در گام نخست روحانیون سازمان تبلیغات اسلامی طی دوره‌ای در ایام تابستان سال جاری که به صورت مجازی و از طریق سامانه مدرسه مجازی اداره کل آموزش این سازمان برگزار می‌شود، با محتوای تفسیری حجت‌الاسلام قرائتی به طور کامل آشنا شوند.

تعدادی از جلسات این برنامه که به صورت مجازی اجرا می‌شود، با حضور حجت‌الاسلام قرائتی و به صورت زنده برگزار خواهد شد. همچنین، مابقی جلسات نیز با حضور دیگر اساتید تفسیر قرآن برگزار می‌شود.

محوریت این دوره تفسیری با سوره‌های مبارکه لقمان، یوسف(ع) و حجرات خواهد بود. همچنین، در پایان برگزاری این دوره نیز مسابقه‌ای از محتوای تفسیری ارائه شده برگزار و به نفرات برگزیده جوایز ارزنده‌ای اهدا خواهد شد.

در پایان این دیدار مقرر شد که این جلسات در آینده به صورت مستمر برقرار باشد تا با حضور مدیران سازمان های مذکور برنامه‌های بیشتری تهیه و تدارک دیده شود.

این خبر را هم ببینید:  کسانی که دوم اسفند رای نداده‌اند می توانند در انتخابات روز جمعه شرکت کنند

انتهای پیام/