رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • یکشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۹
  • الأحد ۱۰ جماد ثاني ۱۴۴۲
  • 2021 Sunday 24 January
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  طرح اصلاح قانون انتخابات ریاست جمهوری در کمیسیون شوراها اصلاح شد علی حدادی سخنگوی کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس،‌ در تشریح جزئیات نشست امروز (یکشنبه ۷ دی) این کمیسیون اظهار داشت: مواد ارجاعی از صحن علنی مجلس درباره طرح اصلاح […]

به گزارش جامعه نیوز:

 طرح اصلاح قانون انتخابات ریاست جمهوری در کمیسیون شوراها اصلاح شد

علی حدادی سخنگوی کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس،‌ در تشریح جزئیات نشست امروز (یکشنبه ۷ دی) این کمیسیون اظهار داشت: مواد ارجاعی از صحن علنی مجلس درباره طرح اصلاح موادی از قانون انتخابات ریاست جمهوری مورد بحث و بررسی نمایندگان قرار گرفت.

وی افزود: ماده ۴ این طرح که به معیارهای مدیر و مدبر بودن نامزدها مربوط بود اصلاح شد. همچنین ماده ۷ این طرح که به وزارت کشور و تعریف سامانه برای ثبت نام داوطلبین باز می‌گشت بررسی شده و اصلاح شد. 

سخنگوی کمیسیون شوراهای مجلس تصریح کرد: ماده ۱۱ این طرح که به اصلاح ماده ۵۹ قانون انتخابات ریاست جمهوری پرداخته بود مورد بازنگری و اصلاح قرار گرفت.

حدادی اظهار داشت: اصلاح مواد ارجاعی در کمیسیون شوراها نهایی شده و در جلسه علنی روز سه شنبه مجلس مورد بررسی نمایندگان قرار خواهد گرفت.

انتهای پیام/ 


این خبر را هم ببینید:  بحران‌های مدرن فراتر از مرزهای جغرافیایی هستند

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها