رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 3 خبر


  • شنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۹
  • السبت ۲۲ رجب ۱۴۴۲
  • 2021 Saturday 6 March
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  طرح احکام کلی بودجه ۱۴۰۰ به کمیسیون بازگشت به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی امروز (چهارشنبه ۵ آذر) و پیش از بررسی دستور کار اول مجلس یعنی طرح احکام کلی بودجه ۱۴۰۰ اظهار داشت: احکام بودجه از موضوعات مهمی است که کمیسیون برنامه و بودجه […]

به گزارش جامعه نیوز:

 طرح احکام کلی بودجه ۱۴۰۰ به کمیسیون بازگشت

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی امروز (چهارشنبه ۵ آذر) و پیش از بررسی دستور کار اول مجلس یعنی طرح احکام کلی بودجه ۱۴۰۰ اظهار داشت: احکام بودجه از موضوعات مهمی است که کمیسیون برنامه و بودجه مجلس با زحمات زیاد ۱۲ بند را بررسی کرده و به صحن مجلس آورده است. 

وی افزود: تا جلسه پیشین مجلس تا بند ۴ پیش رفتیم ولی این طرح پیشنهادات و الحاقات زیادی داشته و نمایندگان ابهامات زیادی دارند که وقت زیادی از صحن علنی مجلس را می‌گیرد. 

رئیس مجلس تصریح کرد: با توجه به شرایط کرونایی و کوتاه بودن زمان جلسات،  وقت زیادی برای بررسی پیشنهادات گرفته می‌شود. 

وی گفت: پیشنهاد متعدد نمایندگان و بحث‌های مربوط به اصلاح ساختار بودجه بهتر است که به کمیسیون برنامه و بودجه برده شده و این کمیسیون به آن پرداخته و سوالات و ابهامات نمایندگان را پاسخ دهد. 

قالیباف تصریح کرد: کمیسیون برنامه و بودجه در هفته جاری تمامی پیشنهادات را بررسی کنند تا وقت صحن خیلی گرفته نشود.

رئیس مجلس بر اساس بند ۱۵۲ قانون آیین‌نامه داخلی مجلس خواستار بازگشت طرح اصلاح ساختار بودجه به کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شد که این ارجاع با رای موافق نمایندگان مواجه شد تا پیشنهادات فراوان نمایندگان و برای بررسی بیشتر طرح اصلاح ساختاری بودجه در کمیسیون برنامه بررسی شود.  

احمد امیرآبادی فراهانی عضو هیات رئیسه مجلس هم در همین راستا تاکید کرد که کمیسیون تا روز یکشنبه هفته آینده فرصت دارد نتیجه بررسی را اعلام کند. 

این خبر را هم ببینید:  مبانی حقوقی پاسداشت آزادی عقیده و مذهب

انتهای پیام/ 


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها