پایگاه خبری جامعه نیوز دیگر بروز رسانی نمی شود و از این پس اخبار را در پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین دنبال کنید - رفتن به پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین
ضریح امامین جوادین (ع) برای جلوگیری از شیوع کرونا محفوظ شد - پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

اخبار ویژه

ضریح امامین جوادین (ع) برای جلوگیری از شیوع کرونا محفوظ شد

به گزارش جامعه نیوز:

ضریح امامین جوادین (ع) برای جلوگیری از شیوع کرونا محفوظ شد

به گزارش خبرنگار حج و زیارت خبرگزاری فارس، با افزایش شیوع کرونا در عراق، محدودیت‌های بیشتری در اماکن مقدس این کشور اعمال شد. به طوری که از حدود ۱۰ روز گذشته حکومت نظامی در نجف اشرف حاکم شده است و مردم تنها از ساعت ۶ صبح تا ۲ بعدازظهر امکان تردد در شهر را دارند و با این روند فقط در این ساعات زیارت حرم امیرالمؤمنین (ع) نیز مقدور است.

در شهر کاظمین نیز با توجه به افزایش تعداد مبتلایان به کرونا، از این پس محدودیت‌هایی در حرم امامین جوادین (ع) حاکم شده، به طوری که دور ضریح نرده‌هایی قرار داده شده است تا زائران امکان لمس کردن یا بوسیدن ضریح را نداشته باشند.

علاوه بر این، لمس کردن و بوسیدن درهای حرم امامین جوادین (ع) نیز ممنوع شده است و تمام زائران باید با رعایت نکات بهداشتی وارد این مکان مقدس شوند.

به گزارش فارس، با وجود اعمال محدودیت‌ها در شهرهای نجف و کاظمین، همچنان حرم‌های امام حسین (ع) و حضرت عباس (ع) در کربلا شبانه روز باز است و تنها از زائران خواسته شده تا نکات بهداشتی را رعایت کنند.

انتهای پیام/


این خبر را هم ببینید:  خط اعتباری ۴۵۰ میلیاردی برای تامین نیازمندی‌های ناجا