رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • سه شنبه ۲۴ فروردین ۱۴۰۰
  • الثلاثاء ۱ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Tuesday 13 April
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  ضرورت جلوگیری از موازی کاری/پیشنهاد بازنگری در اصلاح ساختار شهرداری زهرا صدراعظم نوری عضو شورای شهر تهران در گفت‌وگو با خبرنگار شهری خبرگزاری فارس، درباره لایحه اصلاح ساختار و جلسه هم اندیشی اخیر اعضای شورای شهر و شهردار تهران در این زمینه اظهار داشت: در جلسه هم اندیشی اعضای شورای شهر […]

به گزارش جامعه نیوز:

 ضرورت جلوگیری از موازی کاری/پیشنهاد بازنگری در اصلاح ساختار شهرداری

زهرا صدراعظم نوری عضو شورای شهر تهران در گفت‌وگو با خبرنگار شهری خبرگزاری فارس، درباره لایحه اصلاح ساختار و جلسه هم اندیشی اخیر اعضای شورای شهر و شهردار تهران در این زمینه اظهار داشت: در جلسه هم اندیشی اعضای شورای شهر پیشنهادات مختلفی در مورد لایحه اصلاح ساختار در شهرداری داشته‌اند.

وی افزود: بازنگری اصلاح ساختار در جلسه هم اندیشی مورد بحث و گفت‌وگو قرار گرفت و هر چند اختلاف جدی میان نظرات اعضا نبود ولی برخی معتقد بودند در این شرایط امکان اجرای اصلاح ساختار نیست.

این عضو شورای شهر تهران ادامه داد: برخی از اعضا نیز معتقدند به جهت کمبود منابع ناشی از شیوع کرونا باید هر چه زودتر از انجام موازی‌ کاری‌ها جلوگیری کرد و اصلاح ساختار را انجام داد.

وی بیان داشت: سرانجام در پایان جلسه هم اندیشی برقرار شد موضوع اصلاح ساختار در کمیته منابع انسانی شورای شهر مورد بررسی‌های بیشتر قرار گیرد و نتیجه مجدد به اعضای شورا اعلان تا در کمیسیون‌ها به صورت دقیق تر ارزیابی شود.

نوری در مورد آمار مبتلایان به کرونا در شهرداری تهران گفت: علیرغم گستردگی‌های فعالیت کاری شهرداری و تعداد زیاد نیروها تعداد مبتلاها و فوتی‌ها در شهرداری نسبت به برخی سازمان‌ها بیشتر نبوده است.

وی گفت: ‌البته اخیرا این آمار نسبت به ماه‌ قبل افزایش یافته و غربالگری افراد مشکوک در بدنه شهرداری اعم از کارگران و کارمندان در حال انجام است که اگر نتیجه مثبت بود فرد باید از حضور در محل کار خودداری کند و حمایت‌های لازم نیز از بیمار توسط شهرداری صورت می‌گیرد.

این خبر را هم ببینید:  زائران حج تمتع برای جلوگیری از شیوع کرونا از امروز قرنطینه می‌شوند

انتهای پیام/


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها