پایگاه خبری جامعه نیوز دیگر بروز رسانی نمی شود و از این پس اخبار را در پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین دنبال کنید - رفتن به پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین
ضرورت ایجاد زیر ساخت‌های لازم در بوستان جنگلی سرخه حصار - پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

اخبار ویژه

ضرورت ایجاد زیر ساخت‌های لازم در بوستان جنگلی سرخه حصار

به گزارش جامعه نیوز:

 ضرورت ایجاد زیر ساخت‌های لازم در بوستان جنگلی سرخه حصار

به گزارش خبرنگار شهری خبرگزاری فارس، زهرا صدراعظم نوری رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر تهران در پستی اینستاگرامی خبر از بازدید از پارک سرخه حصار داد.

در این بازدید سید آرش حسینی میلانی رییس کمیته محیط زیست شورای شهر با همراهی مرتضی رحمان زاده شهردار منطقه ۱۳ صدر اعظم نوری را همراهی کردند.

وی نوشته است: با توجه به استقبال گردشگران و شهروندان از  بوستان جنگلی سرخه در شرق تهران، ایجاد زیر ساخت های لازم برای رفاه حال شهروندان ضرورت دارد که خوشبختانه با تدابیر شهردار منطقه ۱۳ اقدامات خوبی انجام شده و ایده های جدیدی مطرح شده است.

13990508000583 Test NewPhotoFree - ضرورت ایجاد زیر ساخت‌های لازم در بوستان جنگلی سرخه حصار

رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه پوشش گیاهی و حیات وحش بوستان جنگلی سرخه حصار و مناطق حفاظت شده به عنوان ذخایر ارزشمند، می‌بایست بیش از پیش مورد توجه قرار بگیرند ابراز امیدواری کرد با حمایت شورای شهر و تامین اعتبارات لازم ، پروژه قطب گردشگری شرق تهران به ثمر برسد.

همچنین طی این بازدید چهار ساعته، وضعیت حیات درختان، نحوه آبیاری، محیط زندگی گونه های حیوانی و گیاهی و ظرفیت پارک به عنوان محیط امن جهت اسکان شهروندان در صورت وقوع زلزله احتمالی بررسی شد.

انتهای پیام/


این خبر را هم ببینید:  جلسه بعدی مجلس 14 شهریور برگزار می‌شود