رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 3 خبر


  • یکشنبه ۲۹ فروردین ۱۴۰۰
  • الأحد ۶ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Sunday 18 April

به گزارش جامعه نیوز:  ضرغامی: هیچ‌گاه با احمدی‌نژاد بحث انتخاباتی نداشته‌ام به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، عزت‌الله ضرغامی، رئیس اسبق سازمان صدا و سیما و کاندیدای احتمالی سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، در گفت‌وگویی تفصیلی با خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس دیدگاه‌های خود را درباره انتخابات ۱۴۰۰ مطرح کرد. ضرغامی در بخشی از این گفت‌وگو، […]

به گزارش جامعه نیوز:

 ضرغامی: هیچ‌گاه با احمدی‌نژاد بحث انتخاباتی نداشته‌ام

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، عزت‌الله ضرغامی، رئیس اسبق سازمان صدا و سیما و کاندیدای احتمالی سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، در گفت‌وگویی تفصیلی با خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس دیدگاه‌های خود را درباره انتخابات ۱۴۰۰ مطرح کرد.

ضرغامی در بخشی از این گفت‌وگو، وجود هرگونه هماهنگی بین خود و محمود احمدی‌نژاد برای انتخابات را تکذیب کرد و گفت: در یک سال گذشته با آقای احمدی‌نژاد جلسه‌ای نداشته‌ام.

وی با بیان اینکه هیچگاه با آقای احمدی‌نژاد بحث انتخاباتی نداشته‌ام، گفت: همواره نگاه واقع بینانه و منصفانه من نسبت به عملکرد و کارنامه روسای جمهور باعث سوء استفاده برخی فرصت‌طلبان و یا دوستان ناآگاه می‌شود. 

وی با بیان اینکه آقای خاتمی با حمایت از روحانی، به جایگاه اصلاح‌طلبان لطمه زد، تصریح کرد: معتقدم چهره‌های سیاسی که عقبه اجتماعی دارند نباید سرمایه خودشان را خرج نامزدهای انتخاباتی کنند.

متن کامل گفت‌وگوی فارس با عزت‌الله ضرغامی در ایام نوروز منتشر می‌شود.

انتهای پیام/


این خبر را هم ببینید:  خط حزب‌الله ۲۴۷| اصول منطقی ضربه متقابل

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها