پایگاه خبری جامعه نیوز دیگر بروز رسانی نمی شود و از این پس اخبار را در پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین دنبال کنید - رفتن به پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین
ضدعفونی مسجدالنبی (ص) قبل از برگزاری نماز جمعه +فیلم - پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

اخبار ویژه

ضدعفونی مسجدالنبی (ص) قبل از برگزاری نماز جمعه +فیلم

به گزارش جامعه نیوز:

ضدعفونی مسجدالنبی (ص) قبل از برگزاری نماز جمعه +فیلم

به گزارش خبرنگار حج و زیارت خبرگزاری فارس، مسجدالنبی (ص) که به دلیل شیوع کرونا بسته شده بود، بعد از ۷۲ روز تعطیلی از هشتم شوال باز شد و از آن پس زائران با رعایت نکات بهداشتی و فاصله اجتماعی برای زیارت و برپایی نمازهای جماعت به این مکان مقدس مشرف می‌شوند.

با توجه به افزایش مبتلایان به کرونا در مدینه منوره، مسجدالنبی (ص) که پس از برپایی نمازهای جماعت و خروج زائران ضدعفونی می‌شد، روز گذشته همزمان با برپایی نماز جمعه و‌در حضور زائران نیز توسط کارکنان مسجدنبوی ضدعفونی شد.

به طوری که زائران و نمازگزاران پس از حضور در صف‌های طولانی برای ورود به مسجدالنبی (ص) و سنجش سلامت توسط کارکنان، در جایگاه‌های در نظر گرفته شده با رعایت فاصله قرار گرفتند و پس از مدتی کارکنان با دستگاه‌های ضدعفونی، افراد و محیط اطراف را ضدعفونی کردند.

در ادامه فیلمی از ضدعفونی مسجدالنبی (ص) را قبل، بعد از برپایی نماز جمعه و همچنین همزمان با حضور نمازگزاران قبل از اقامه نماز جمعه مشاهده می‌کنید؛

 

 

انتهای پیام/


این خبر را هم ببینید:  نوبخت بگوید تخصیص اعتبار ۱۲۰ میلیاردی به ساختمان یک دانشکده به دستور چه کسی بوده است