رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • جمعه ۱۷ مرداد ۱۳۹۹
  • الجمعة ۱۷ ذو الحجة ۱۴۴۱
  • 2020 Friday 7 August
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز: ضدعفونی مسجدالنبی (ص) قبل از برگزاری نماز جمعه +فیلم به گزارش خبرنگار حج و زیارت خبرگزاری فارس، مسجدالنبی (ص) که به دلیل شیوع کرونا بسته شده بود، بعد از ۷۲ روز تعطیلی از هشتم شوال باز شد و از آن پس زائران با رعایت نکات بهداشتی و فاصله اجتماعی برای زیارت […]

به گزارش جامعه نیوز:

ضدعفونی مسجدالنبی (ص) قبل از برگزاری نماز جمعه +فیلم

به گزارش خبرنگار حج و زیارت خبرگزاری فارس، مسجدالنبی (ص) که به دلیل شیوع کرونا بسته شده بود، بعد از ۷۲ روز تعطیلی از هشتم شوال باز شد و از آن پس زائران با رعایت نکات بهداشتی و فاصله اجتماعی برای زیارت و برپایی نمازهای جماعت به این مکان مقدس مشرف می‌شوند.

با توجه به افزایش مبتلایان به کرونا در مدینه منوره، مسجدالنبی (ص) که پس از برپایی نمازهای جماعت و خروج زائران ضدعفونی می‌شد، روز گذشته همزمان با برپایی نماز جمعه و‌در حضور زائران نیز توسط کارکنان مسجدنبوی ضدعفونی شد.

به طوری که زائران و نمازگزاران پس از حضور در صف‌های طولانی برای ورود به مسجدالنبی (ص) و سنجش سلامت توسط کارکنان، در جایگاه‌های در نظر گرفته شده با رعایت فاصله قرار گرفتند و پس از مدتی کارکنان با دستگاه‌های ضدعفونی، افراد و محیط اطراف را ضدعفونی کردند.

در ادامه فیلمی از ضدعفونی مسجدالنبی (ص) را قبل، بعد از برپایی نماز جمعه و همچنین همزمان با حضور نمازگزاران قبل از اقامه نماز جمعه مشاهده می‌کنید؛

 

 

انتهای پیام/


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها