پایگاه خبری جامعه نیوز دیگر بروز رسانی نمی شود و از این پس اخبار را در پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین دنبال کنید - رفتن به پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین
ضدعفونی مداوم مسجدالحرام در آستانه حج تمتع+ فیلم - پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

اخبار ویژه

ضدعفونی مداوم مسجدالحرام در آستانه حج تمتع+ فیلم

به گزارش جامعه نیوز:

ضدعفونی مداوم مسجدالحرام در آستانه حج تمتع+ فیلم

به گزارش خبرنگار حج و زیارت خبرگزاری فارس، در آستانه ماه ذی‌الحجه، دادگاه عالی عربستان از همه برای رویت حلال ماه ذی‌الحجه در غروب روز دوشنبه دعوت کرد.

علاوه بر این، با توجه به پذیرش زائران در مکه مکرمه و ممنوعیت تردد در مشاعر مقدسه، متولیان مسجدالحرام شب گذشته اقدام به ضدعفونی خانه خدا کردند.

13990430000378 Test NewPhotoFree - ضدعفونی مداوم مسجدالحرام در آستانه حج تمتع+ فیلم

به طوری که جمعی از خدمه مسجدالحرام پس از تمیز کردن ورودی‌ها، اقدام به ضدعفونی سطح مسجدالحرام کرده و فضا را برای حضور زائران حج تمتع آماده کردند.

 

همچنین پیش از این عبدالرحمن بن عبدالعزیز السدیس، رئیس کل امور مسجد الحرام و مسجدالنبی (ص) با حضور در خانه خدا از اقدامات برای برپایی حج سال جاری و تلاش برای توسعه مسجدالحرام و حفاظت از آن برای حج سال آینده خبر داد.

13990430000377 Test NewPhotoFree - ضدعفونی مداوم مسجدالحرام در آستانه حج تمتع+ فیلم

عملیات ضدعفونی سطوح و دیوارهای مسجدالحرام هر شب پس از برپایی نماز عشا با حضور متولیان حرم انجام می‌شود که شب گذشته با نزدیک شدن به باز شدن درهای خانه خدا به روز حج گزاران، این عملیات با دقت بیشتری انجام شد که در ادامه فیلمی از ضدعفونی مسجدالحرام برای پذیرش زائران مشاهده می‌کنید؛

 

 

انتهای پیام/


این خبر را هم ببینید:  عباس ایروانی با چه اتهاماتی محاکمه می‌شود؟