رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 433 خبر


  • جمعه ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الجمعة ۲ شوال ۱۴۴۲
  • 2021 Friday 14 May

به گزارش جامعه نیوز:  صلاحیت ۷۲ داوطلب عضویت در شوراهای شهر زابل و بنجار تایید شد عباسعلی ارجمندی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در زابل اظهار کرد: از مجموع ۶۶ داوطلب عضویت در شورای شهر زابل ۵ نفر و از ۱۵ داوطلب عضویت در شورای شهر بنجار ۴ نفر در هیات نظارت بر ششمین […]

به گزارش جامعه نیوز:

 صلاحیت ۷۲ داوطلب عضویت در شوراهای شهر زابل و بنجار تایید شد

عباسعلی ارجمندی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در زابل اظهار کرد: از مجموع ۶۶ داوطلب عضویت در شورای شهر زابل ۵ نفر و از ۱۵ داوطلب عضویت در شورای شهر بنجار ۴ نفر در هیات نظارت بر ششمین دوره انتخابات شوراهای شهر و روستای شهرستان رد صلاحیت شدند و تعداد ۸ نفر از داوطلبین نیز پیش از بررسی صلاحیت ها از عضویت در شوراها انصراف داده اند.

وی ادامه داد: به موجب ماده ۵۱ مجموعه قوانین و مقررات انتخابات شوراهای اسلامی کشور بررسی صلاحیت داوطلبان ششمین دوره انتخابات که در هیات اجرایی شهرستان مورد تایید قرار گرفته بودند از۲۳ فروردین تا ۶ اردیبهشت در جلسات هیات نظارت شهرستان زابل مورد بررسی دقیق قرار گرفت.

معاون استاندار سیستان و بلوچستان گفت: در بررسی صلاحیت ها به دور از گرایش و سلائق سیاسی و براساس مستندات موجود از مراجع استعلامی و منابع مورد وثوق هیات نظارت، به صلاحیت افراد رسیدگی شده است.

ارجمندی خاطرنشان کرد: شایسته است شهروندان علاوه بر تایید صلاحیت ها، در انتخاب افراد اصلح، موضوع تدین، تعهد، تجربه، تخصص، کارآمدی، نیاز شهری، عملکرد گذشته، سلامت و شایستگی نامزدها را مد نظر قرار دهند.

انتخابات ششمین دوره‌ شوراهای اسلامی شهر و روستا، روز جمعه ۲۸ خردادماه امسال همزمان با سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری برگزار می‌شود.

انتها پیام/۳۱۳۹


این خبر را هم ببینید:  «جاده‌های مرگ» کرمانشاه را بشناسید/ سه محور مواصلاتی «بوی خون» می‌دهند!

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها