رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 5 خبر


  • دوشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الإثنين ۵ شوال ۱۴۴۲
  • 2021 Monday 17 May

به گزارش جامعه نیوز:  صلاحیت ۱۲۷ داوطلب شورای شهرهای کهگیلویه تأیید شد دارا کریمی‌نژاد در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کهگیلویه اظهار داشت: از مجموع ١٣۶ نفر ثبت نام کنندگان داوطلبان شورای شهری شهرستان صلاحیت ۱۲۷ داوطلب تأیید شد. فرماندار کهگیلویه گفت: صلاحیت ۹ نفر از کاندیداها در این مرحله احراز نشده است. رییس ستاد […]

به گزارش جامعه نیوز:

 صلاحیت ۱۲۷ داوطلب شورای شهرهای کهگیلویه تأیید شد

دارا کریمی‌نژاد در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کهگیلویه اظهار داشت: از مجموع ١٣۶ نفر ثبت نام کنندگان داوطلبان شورای شهری شهرستان صلاحیت ۱۲۷ داوطلب تأیید شد.

فرماندار کهگیلویه گفت: صلاحیت ۹ نفر از کاندیداها در این مرحله احراز نشده است.

رییس ستاد انتخابات کهگیلویه، با اشاره به نامنویسی ۶۸ داوطلب برای انتخابات شورای شهر دهدشت گفت: در دیشموک ۲۸ نفر، قلعه رییسی ۲۴ نفر و سوق ۱۶ نفر کاندیدای ورود به شوراها هستند.

وی با بیان اینکه رد صلاحیت شدگان ششمین دوره انتخابات شورای اسلامی می‌توانند اعتراض خود را در هیات عالی نظارت بر انتخابات ثبت کنند، افزود: آن عده از افرادی که نسبت به رد صلاحیت خود اعتراض دارند از تاریخ نهم لغایت ۱۲ اردیبهشت به دفتر رسیدگی به شکایات هیات عالی نظارت بر انتخابات شورای اسلامی مستقر در استانداری مراجعه و اعتراض خود را تسلیم و به ثبت برسانند.

انتهای پیام/۸۲۰۱۶


این خبر را هم ببینید:  ۲ فوتی کرونایی طی ۲۴ ساعت گذشته در خراسان شمالی

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها